7 najlepších darčekov pre ženu

Každý máme niekedy dilemu s nakupovaním darčeka. Či už ide o člena rodiny, partnera alebo kamarátov. Vždy sa nájde niekto, komu nevieme čo darovať.

http://blog.dedoles.sk/7-najlepsich-darcekov-pre-zenu-1-cast/

Veľakrát sa ma kamaráti či kamarátky pýtali, aký darček by bol vhodný pre kamaráta, priateľku, frajera či manželku. Vždy som im poradila a oni sa ku mne vždy vracali so slovami: tvoj nápad sa im nesmierne páčil. Nevieš mi poradiť ešte niečo?

Práve preto som sa rozhodla napísať sem pár tipov, ako potešiť ženu. Konktérne priateľku.
1. Plyšák

Je to TOP 1, pretože jeho cenové rozpätie je od pár eur po vysoké číslo. Či už sa jedná o plyšového macka, psa alebo šmolka z rozprávky, plyšák poteší vždy. Hlavne, ak sa k tomu pridajú slová typu: "Chcem aby si s ním spávala, lebo je odo mňa." alebo "Aby si ma mala vždy pri sebe."

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Plyšákov je samozrejme veľa a preto, ktorého vybrať? Ak nechcete staviť iba na krásu (ako sa zväčša vyberajú), odporúčam staviť na niečo iné. Miluje vaša priateľka kone, psy či tigre? Máte odpoveď. Horšie je to v prípade, ak nemá žiadne obľúbené zvieratko alebo nemá rada zvieratá. Vtedy je najvhodnejšie vyberať plyšáka podľa prezývok, vlastností či pocitu. Ak ste si získali ženu kvôli tomu akí ste silní odporúčam kúpiť šmolka s menom - Silák, alebo nejaké zviera ktoré vystihuje silu, ako napríklad tiger či lev. Ak vás prezýva priateľka macko, ideálny plyšák bude jednoznačne macko.

A ak sa i tak neviete rozhodnúť plyšáka, existujú obchody, kde sa dá kúpiť plyšák s tričkom, na ktorom bude vaša fotka.


2. Dovolenka pre dvoch

Teraz ideme do troška drahšej cenovej relácie. Nemusí to byť týždňová dovolenka v Paríži. Stačí lacnejšia no i tak nie úplne lacná varianta. Nejaký víkend v horách, či vo vedľajšej republike úplne stačí. Podstatné je, aby ste tam boli iba vy dvaja a naplno si to užili.

HOlidays
Nezabudnite však že žena, ktorá miluje luxus určite nebude chcieť spať v stane a naopak, nenáročná žena ktorá miluje prírodu sa poteší i obyčajnej stanovačke len pre vás dvoch. A samozrejme, kúpa dovolenky nie je jediná finančná záležitosť. Za dovolenku ste síce zaplatili, no musíte rátať z výdavkami ako sú cestovné, stravovanie, rôzne návštevy múzeí. Možno nejaké to kino a samozrejme kúpa drobností v obchode. Nakoniec, nemôžete chcieť od ženy, aby vám na dovolenke kedy si má oddýchnuť vyvárala či jedla nejaké konzervy. Teda, dovolenka pre dvoch bude mať vždy minimálne trojciferné číslo.


3.  Fotky, fotky, fotky

Ako sa hovorí: Fotky sú prostriedky na zvečnenie zážitkov a krásnych chvíľ. Samozrejme, nemôžete jej dať jednu fotku: "na, kúp si na ňu rám alebo si ju daj do albumu".

photo_book_landscape_XL_set

V dnešnej dobe existuje množstvo fotografických podôb. A teda, množstvo nápadov na darček.

Či už podarujete svojej priateľke nejakú fotku i s rámom, váš spoločný album s vašimi fotkami alebo troška drahšie prevedenie: fotoobraz, fotoknihu, puzzle s vašou fotkou či nejaké iné fotodarčeky. Výber je už len na vás.

Pre mňa osobne by bol tento darček najkrajší.


4. Kvety
Už od pradávna dostávajú ženy kvety. Každý chlap nosí žene kvety, teda: je to milé ale neoriginálne. Navyše, kytica síce poteší, no žena je potom smutná že jej za 2-3dni kvety zvednú a môže ich potom akurát tak vyhodiť. /Niektoré ženy si ich síce dajú usušiť a potom si ich zavesia na stenu, no nedá sa to robiť s každým kvetom/.
Preto ak rozmýšľate nad kvetom, rozhodne zvážte, či jej nekúpite miesto kytice nejakú jednu ružu a potom kvet v kvetináči. Je to oveľa praktickejšie a dlhšie to vydrží.
Valentine-Day-Red-Rose-Flower-by-web2look-com-55. Drobnosti
Myslím tým rôzne čokolády, bonboniéry, sošky, kľúčenky, knihy  a podobné maličkosti. Je to cesta, ktorou sa asi uberá každý, kto nevie čo presne kúpiť alebo ak s partnerkou nechodíte dlho.

vc6. Oblečenie / poukážky
Ak je vaše dievča rovnaké, ako väčšia polovica žien, určite miluje nakupovanie. Preto ak neviete čo jej kúpiť kúpte jej poukážku na nákup oblečenia či do ich obľúbeného obchodu. Ale upozorňujem. Ak sa rozhodnete kúpiť jej poukážku na oblečenie, zrejme sa budete musieť obetovať a absolvovať módnu prehliadku vašej priateľky. /nezabudnite aj DEDOLES ponúka poukážky :) A tu absolvujete maximálne tak surfovačku po stránke :) Alebo jednoducho osuška s nápisom "ľúbim ťa".

darcekova poukazka, darcekovy kupon, narodeniny meniny tricko pekne trickaaa-500x500


7. Šperk
Samozrejme, nie každý máme na diamantové náhrdelníky. Ale nejaký strieborný náramok/náhrdelník či z chirurgickej ocele určite poteší. No najviac asi "šperk pre dvoch", ktorý máte mať oba polku na krku či na kľúčoch, jednoducho stále pri sebe.


Fashion-Heart-Jewelry-Set-Swarovski-Element-Crystal-Necklace-Earring-Set-JS012-Free-shipping
Samozrejme, tieto typy sa dajú kombinovať. Napríklad plyšák s bonboniérou alebo iná kombinácia určite tiež potešia.


Veľa zdaru s nakupovaním darčekov.

Menovky: