Ako vplýva naše vyžarovanie na ostatných?

O energií a vyžarovaní som vám už veľa písala. Ako môže energia ovplyvniť človeka, alebo ako si ju zmeniť. Ale ako vplýva naša energia na druhých?

http://blog.dedoles.sk/ako-vplyva-nase-vyzarovanie-na-ostatnych/

energy
O mne, ľudia tvrdia, že mám veľmi silnú energiu a veľmi silné vyžarovanie. Môj kamarát, naopak, dokáže veľmi ľahko prijať energiu a je ňou teda veľmi ovplyvňovaný. Preto by som dala príklad zo života.

Ako na každej veci, človeku, na ktorom mu záleží, začne mať raz pochybnosti. Čo ak? Nie som dosť dobrý, to nedokážem. Taktiež ani ja nie som bezchybná, a aj ja občas podľahnem pochybnostiam.

Keď som pozitívna, šťastná a v duševnej pohode, je milý, zlatý chápavý. Akonáhle začnem byť negatívna, začne byť odmeraný. Prestane mi odpisovať cez sociálne siete a reálne je strohý. Taktiež to platí keď ho niekam pozvem von. Akonáhle zaváham, odmietne. Avšak keď som šťastná a v nezaváham, všetko je super. Ideme von, zabávame sa.


Áno, on má veľmi vyvinutú schopnosť prijímať energiu z človeka. Ale to neznamená, že je jediný kto má tak dobre vyvinutú túto schopnosť. Pre vaše šťastie, väčšina ľudí nevníma až tak energiu, teda musíte byť dlhodobo negatívny, aby sa vám takéto niečo stalo.

Naša energia výrazne ovplyvňuje človeka, ktorý sa s nami baví. A preto dávajte pozor na to, ako myslíte.

Menovky: ,