Neocube

http://www.esat.sk/hra-neocube-balls-5mm-exclusive-nikl


Omrzeli vás staré hry? Donekonečna iba tie isté hry a pokiaľ sa na trhu objaví novinka, takmer vždy je princíp ten istý? Tak, toto od Neocube nečakajte. Je to absolútna novinka vo svete, ako aj v princípe hrania.


Popis produktu:
Ako sa zo stránky môžete dozvedieť, Neocube balls 5cm Exclusive niklNeocube je spojenie veľmi silných magnetických guľôčok s priemerom 5mm. V Neocube môžeme medzi sebou kombinovať guľôčky, kocky i tyčinky.
Magnetické guľôčky sú zložené z neodymia, železa a bóru. Povrch guľôčok je potiahnutý tenkou vrstvou niklu. Tento ochranný niklový poťah ich chráni pred koróziou a opotrebením. Dodáva im kovovo strieborný lesk. Neodymové magnetické guľôčky sú natoľko silné, že sú schopné uniesť tisícnásobok vlastnej hmotnosti.
Táto fascinujúca hračka pre jednotlivca i pre celú rodinu rozvíja fantáziu človeka, priestorovú predstavivosť a jemnú motoriku rúk. Neocube je umiestnené v kovovej plechovke s krásnym darčekovým balením a českou potlačou, takže je to tiež ideálny a vhodný darček pre deti, ako aj pre dospelých.
Rozmery kocky: 30mm x 30mm x 30mm
Priemer guľôčok: 5mm
Počet guľôčok: 216
Subjektívny názor
Ako som už vyššie, v popise produktu, uvádzala, tovar je dôkladne zabalený v darčekovom balení, v kovovej plechovke, takže už na prvý dojem ma hra naozaj očarila a môžem konštatovať, naozaj je vhodná aj ako darček. Návod na hru je jednoduchý, písaný i v češtine, takže v prípade, že niekto vidí túto novinku prvýkrát, nebude musieť lamentovať nad návodom a hľadať ho na internete. Čo sa týka samotnej hry, je vhodná tak pre malých ako aj pre veľkých. Je to ideálna hra pri relaxe, nakoľko pravidlá nie sú ťažké, človek sa pri nej zabaví a samozrejme, má na človeka pozitívny vplyv. Túto hru je možné hrať osamote rovnako ako aj s priateľmi. Je to ideálna hra i na rôzne párty, či stretnutia s rodinou. Spojte svoje sily a vyskúšajte postaviť niečo extra. Alebo si radšej zmeriate sily, kto postaví najkrajší obrazec? Či už tak, či onak, jednoducho sa zabavíte.
Táto hra nie je jednorazovou záležitosťou, ktorú po 24hodinách odložíte do šuplíka a už ju neuvidíte. Z guľôčok sa dá vytvoriť množstvo obrazcov, takže si človek nespočetne veľakrát poskladá niečo nové, zaujímavé, originálne. Nudná určite nie je.


Výhody
·         Originalita
·         Fascinujúca tak pre jednotlivca ako aj pre celú rodinu
·         Ideálna na relax a odreagovanie sa
·         Pozitívne prispieva k rozvoju ľudskej predstavivosti i fantázie
·         Rozvíja jemnú motoriku rúk
·         Človek sa dozvie zaujímavosti z oblasti fyziky, nakoľko si môže sám vyskúšať ako funguje magnetické pole medzi guľôčkami
·         Možnosť spájať viac balíkov dokopy
·         Nekonečná zábava

Dĺžka skladania
Skladať je možné od niekoľkých minúť až po niekoľko hodín. Samozrejme, je to iba na vás. Aký obrazec sa rozhodnete poskladať? Niečo jednoduchšie alebo radšej niečo extra? Záleží to iba od vás a od vašej predstavivosti.

Obrazce
·         Kocka
·         Pyramída
·         Diamant
·         Hviezda
·         Valec
·         Mrakodrap
·         Mnohouholník
·         Plást medu
·         Atď.


Menovky: