Spojenie s blízkym

Rozmýšľali ste už niekedy nad tým. Čo nás vlastne spája? Ako to, že si niekedy na nich pomyslíme a oni nám zavolajú? Keď máme chuť na kávu, odrazu nám ju donesú? Tu je odôvodnenie.

http://blog.dedoles.sk/spojenie-s-blizkym/

no_time__no_space__just_me__by_thewinterlight-d63y5tk


Predstavte si akoby nad vami a vaším priateľom bola tretia osoba. Je len na vás, ako si ju predstavíte. Je to vaše vesmírne JA ktoré ste spolu vytvorili.

Čím ste s tým človekom dlhšie. Čím ste s ním prežili viac dobrodružstiev a zážitkov, tým je toto vaše spoločné JA precitlivenejšie.

Ak ste smutný vy, vaše spoločné ja je tiež smutné a tento smútok prenáša aj na vašeho kamaráta / rodinu. Veď predsa, je to vaše spoločné JA.

Čím ste veselší, šťastnejší, tým je aj vaše JA šťastnejšie a teda aj váš kamarát.

1893081r

Preto nie je nič prekvapujúce, ak sa vám nič nedarí, a odrazu zistíte, že sa vašej blízkej osobe tiež nedarí. Všetko sa mu rozpadáva ako domček s karát a aj keď mu chcete pomôcť, neviete ako.


Chcete radu? Ako mu pomôcť? ZAČNITE MYSLIEŤ POZITÍVNE. Vaše spoločné JA začne byť veselé a teda sa aj jemu bude dariť.

Pomôžete tým sebe, ale aj jemu. Je to také čaro kamarátstva, lásky, priateľstva. Je to také vaše puto, ktoré vám nikto nedokáže vziať. Ktoré vám nikto nedokáže pretrhnúť.

Pretrhne sa až vtedy, keď jeden z vás bude neprestajne negatívny. Neprestajný pesimista. Pýtate sa prečo? Predstavte si, že chcete byť šťastný ale nedá sa to. Pretože vaše spoločné ja je smutné a teda aj on. Áno, chvíľkovú radosť možno pociťuje, ale stále je v hĺbke duše smutný a bolí ho to. Lebo ste navzájom prepojený! Preto nečakajte na správnu chvíľu a zmeňte svoje myslenie už dnes.

Menovky: