Suknička Evička

16:47:00 Katarína Sládečková 0 Comments

Každé správne dievča by už od malička malo byť vedené k športom. Ale ako ho presvedčiť aby cvičilo a šport sa stal jej zábavou a nie povinnosťou? Snáď len tak, že i rodičia budú športovať. Nezáleží na tom, či ide o tvrdý alebo jemný šport, vonkajší alebo vnútorný, ale na tom, aby sme pri ňom prežívali radosť.
Jedným z najpopulárnejších športov sú ľahké, nenáročné športy. Zrejme aj preto, lebo ich môžete robiť v každom veku. Typickým príkladom je napríklad tenis, benbinton a pod.


SUKNIČKA „EVIČKA“

Táto športová sukňa zaujme nie len svojim vzhľadom, ale aj svojou originalitou. Sukňa spojená s kraťasmi je ideálna na tanec, tenis, benbintom, jumping a rôzne iné športy.
Je vyrobená z ľahkého, pružného, elastického materiálu, ktorý nebráni v pohybe a zároveň je ľahká, jemná a priliehavá k telu, takže sa nemusíte báť že sa vám budú kraťase šmýkať, či vás obmedzovať v pohybe.
Sukničky je možné kúpiť vo veľkosi S, M a L.VZHĽAD
Sukničkau Evičku je možné kúpiť v rôznych farebných kombináciach.

V modro-čiernej vzorkovanej kombinácií, na ľavej strane kraťasov vyhotovené modré logo Jummping: 
Zeleno-čiernej kombinácií so žltým ľudovým slovenským vzorom, s logom jummping a na zadnej strane s troma bielymi kvetinkami: http://www.jumpingshop.sk/p/262/suknicka-c2b4c2b4-evickac2b4c2b4-zelena
Čierno-zelenej kombinácií so zeleným ľudovým slovenským vzorom, s logom jummping a na zadnej strane s troma bielymi kvetinkami: http://www.jumpingshop.sk/p/261/suknicka-c2b4c2b4-evickac2b4c2b4-ruzova

Ružovo-čiernej kombinácií so zeleno-žltým ľudovým slovenským vzorom, s logom jummping a na zadnej strane s troma bielymi kvetinkami: http://www.jumpingshop.sk/p/584/suknicka-evicka-ruzova-so-zelenou-vysivkou


Čierno-ružovej kombinácií s ružovým ľudovým slovenským vzorom, s logom jummping a na zadnej strane s troma bielymi kvetinkami: http://www.jumpingshop.sk/p/263/suknicka-c2b4c2b4-evickac2b4c2b4-cierna-s-ruzovou


Použitie a kombinácie
Každá z týchto sukní obsahuje dve prevládajúce farby a to čiernu a zelenú, ružovú alebo modrú.
Preto je každú z týchto sukní možné kombinovať z čiernym vrškom alebo vrškom vo farbe druhej prevládajúcej farby. Taktiež je tieto sukničky možné kombinovať s bielym vrchom, nakoľko je biela neutrálna farba a každá suknička má na zadnej strane vyhotovené biele kvetinky, v prípade modrej sukničky biele vzory.

Ja osobne by som k týmto sukničkám odporúčala športovú podprsenku Božku, nakoľko je čiernej farby s modrým, ružovým, žltým alebo zeleným lemovaním. Spolu so sukničkou Evičkou vyzerajú ako kombináciaperfektne spolu ladia.  Navyše na zadnej strane podprsenky sú tiež vyhotovené 3biele kvietky, ako aj na sukničkách.

Vlastná skúsenosť
Ako veľká milovníčka športu, či už ide o tanec alebo tenis som sa rozhodla zaobstarať si túto sukničku. Sukničku síce nosím iba s obyčajným topom, no v budúcnosti si určite chcem kúpiť aj športovú podprsenku Božku. Evička je zo zadu dlhšia a spredu kratšia, takže ľahko, originálne a efektne skryje problematický zadoček. 
So sukničkou som veľmi spokojná, lebo v nej vyzerám žensky a hlavne pekne. Predsa, žena môže ukázať svoju krásu aj pri športe. Nakoľko je to suknička spojená s kraťasami, zakryje obtiažnejšie partie (ako sú napr. stehná) a ukáže naše krásne dlhé nohy.
Musím povedať, že som s ňou nadmieru spokojná, pretože sa v nej cítim krásna aj pri športe, cítim sa v nej veľmi pohodlne a som s ňou nadmieru spokojná.