Tričko s vlastnou potlačou - výroba (1.časť)

Nakoľko som veľkou milovníčkou fotografovania a obrázkov, rozhodla som sa vyhotoviť sestre tričko s jej milovaným Amsterdamom. Pred rokom tam bola a odvtedy o ňom neustále básni. Takto by aspoň kúsok z neho mohla mať vždy pri sebe, resp. na sebe.

Aj keď je stránok na výrobu tričiek veľa, rozhodla som sa pre Shirtinator.sk, nakoľko ponúka množstvo pánskych i dámskych tričiek rôznych strihov, materiálov a farieb.

Postup

Práca so samotným Shirtinátorom je veľmi jednoduchá. Po otvorení stránky prejdite na tvorbu trička, formou tlačítka "vytvor si tričko" ktoré sa nachádza v ľavom hornom rohu. Keď sa vám program na vytváranie tričiek načíta, zvoľte si typ produktu (pánske, dámske, detské tričko alebo doplnky) a následne kategóriu tovaru ( tričká, polokošele, tričká s dlhým rukávom,...).

Ja osobne som sa rozhodla pre dámske tričká.Keď som si vybrala typ produktu i kategóriu, zobrazilo sa mi veľké množstvo tričiek. Tričká na ramienka, priliehavé tričko, tričko s V-čkovým či okrúhlym výstrihom,...

Po kliknutí na každý produk sa Vám pod samotnou tvorbou zobrazí špecifikácia tovaru, veľkostná tabuľka a typ tlače. Informácie o produkte nájdete aj priamo na obrázku produktu, v pravom dolnom rohu s nápisom "i".

Tvorba trička

Samotná tvorba je naozaj veľmi jednoduchá, nakoľko máte na stránke (pod špecifikáciou) vyobrazený celkový postup tvorby.
V ľavom hornom rohu sa vám zobrazia farebné prevedenia zvoleného trička. Na tričko je možná obojstranná potlač - zadné alebo predné umiestnenie potlače nájdete na ľavej strane. V mimoriadnych prípadoch i na vnútornú stranu trička, či na rukávy. Ak sa pomýlite môžte použiť tlačítko späť, ktoré nájdete hore v strede a nakoniec cena - ktorá sa navyšuje pridávaním textov, obrázkov či motívov. Zobrazuje sa dole. 

Na tričko je možné vkladať vlastný text, obrázok ale aj vopred vytvorené motívy, ako sú napr. I <3, srdiečka, vtipné motívy a mnoho iných.

Ja osobne som z týchto motívov použila I <3 a zároveň pridala fotku Amsterdamu. 

Pridanie motívu
Po pridaní motívu sa mi vyobrazil pomocný ale aj bočný panel
Pomocný panel obsahuje 4základné funkcie: otáčanie, zväčšovanie-zmenšovanie, vymazanie a priblíženie (náhľad ako bude vyzerať daný objekt na tričku).
Bočný panel ktorý je umiestnený na pravej strane obsahuje: veľkosť, rotáciu, preklopenie, zmenu farby a vymazanie. Na výber máte aj z trblietavých farieb.

Pridanie obrázku
Obrázok má rovnako ako aj motív pomocný a bočný panel.
Pomocný panel obsahuje rovnaké funkcie ako v prípade motívu, avšak bočný panel má funkciu úpravy obrázku/fotky.
Pridanie textu
Ak pridávate text, zobrazia sa Vám riadky na písanie. Tieto riadky umožňujú rozloženie textu, hlavne ak chcete písať do viacerých riadkov. Máte na výber z editovaného textu - normálny typ textu, grafický typ textu - text s rôznymi originálnymi grafickými úpravami alebo QR kód. 
Upravovanie je možné aj za pomoci bočného či pomocného panelu.

Nakoniec si treba skontrolovať veľkosť, množstvo a cenu tovaru, ktorá sa nachádza v dolnej lište. Keď máte veľkosť nadstavenú môžte prejsť k objednávke.


Dodacie a platobné podmienky

Na výber máte z dvoch možností: osobný odber alebo doručenie prostredníctvom kuriéra.

Platbu môžete uskutočniť prostredníctvom:
elektronického bankovníctva
platobnej karty
bankovým prevodom na účet
priamym vkladom na účet
dobierkou


VÝHODY


Jedinou nevýhodou je to, že treba sledovať navyšovanie ceny tovaru.

Menovky: