Dokonalá svůdkyně

Ktorá žena by nechcela byť dokonalou zvodkyňou? Ktorá žena netúži po tom dokonalom mužovi? Žiaľ, o dokonalého muža sa trhá viacero žien a preto nemôžeme čakať, že jedného dňa si pre nás príde princ na bielom koni a budeme žiť šťastne až do smrti. Takto to v reálnom živote nefunguje.Preto som sa rozhodla siahnuť po tejto knihe a uvidím, čo z toho bude.

VZHĽAD
Knižka už na prvý pohľad dáva najavo, že táto kniha nebudú nejaké prázdne frázy, ale ide o zmenu myslenia.  Je v mäkkej väzbe, formátu o niečo väčšieho ako je A5.

CHARAKTERISTIKA
Ako som už spomínala, kniha nám nedáva prázdne frázy s ktorými zbalíme muža našich snov, ale vyžaduje zmenu nášho myslenia a hlavne zmenu nášho správania. Je len na nás, či budeme aj naďalej čakať na princa na bielom koni alebo sa rozhodneme zobrať všetko do vlastných rúk a svojho muža snov získať.

OBSAH
Kniha je písaná jednoduchým a ľahkým štýlom. Obsahuje množstvo metód, ako zbaliť toho nášho vytúženého muža. Tieto metódy nie sú len prázdne frázy, ktoré nám ponúka väčšina knižiek, ale naozaj užitočné metódy, ktoré vyplývajú z myslenia a zmeny správania. Práve nabratie sebavedomia je tá vec, ktorá sa zdá byť mužom príťažlivá na každej žene, bez ohľadu na to, ako vyzerá. Taktiež nám poukazuje na známu tzv. „Push and Pull“ metódu, ktorá je účinná takmer pri každom mužovi. A v neposlednom rade ako mať naplánovanú stratégiu zvádzania no zároveň to podať tak, aby si muž myslel, že on je tu ten dominantný.OSOBNÁ SKÚSENOSŤ
Kniha je písaná veľmi jednoduchým a ľahkým štýlom, avšak na môj vkus i trocha nezáživným. Ale buďme úprimný. Motivačné knihy a knihy na rozvoj osobnosti nemôžu byť relaxačným čítaním, nakoľko sa nad nimi musíme zamyslieť. A nie len to, ale treba sa podľa toho správať a skúšať tieto poznatky či cvičenia v praxi.

Čo ma na knižke sklamalo, bolo to, že v úvode opisuje, že si vďaka tejto knihe môžeme „uloviť“ nie len cudzieho muža, ale aj dlhoročného kamaráta. Túto metódu som tu nenašla, čo je podľa mňa veľká škoda. Samozrejme  z mnohých poznatkov sa dajú poskladať nejaké metódy, avšak samotné „balenie známeho“ som nenašla.

Čo sa týka tohto „balenia známeho“, my dievčatá sa zamilujeme hlavne vtedy, keď človeka spoznáme a potom ho chceme za každú cenu. Niekedy sa nám stane, že je to náš spolužiak s ktorým sa až tak nebavíme, niekedy je to kamarát, ktorého dlho poznáme a zrazu preletela iskra, nastala chémia a „BUM“, sme zamilované. Čo v takomto prípade robiť? Môžeme si prečítať knihu a snažiť sa zostaviť si tú našu metódu, ale táto kniha je hlavne o metóde balenia neznámeho.

Napriek tomu, že som túto knižku v praxi ešte neskúšala (nakoľko som ju pred chvíľkou dočítala), veľa týchto metód funguje aj v našom živote aj bez toho, že si to uvedomujeme. Žiaľ, 90% metód je tam takých, o ktorých kebyže pred pár rokmi viem, už teraz som mohla byť šťastne zadaná.

Najzaujímavejšia metóda, resp. časť metódy je, aby si muž myslel, že on je ten dominantný (po čom každý muž túži), no opak je pravdou. Myslím si, že táto metóda je najúčinnejšia no zároveň najťažšia. Je veľmi ťažké „bojovať“ o človeka svojim zvádzaním, no zároveň aby si to muž nevšimol a myslel si, že to on je ten pán a on je ten, ktorý dominuje. Ako sa hovorí, muži sú hlavou, no ženy sú krkom ktorý hlavu ovláda.

Celkovo som s knižkou až na niekoľko nedostatkov spokojná.

HODNOTENIE
Ako som už spomínala, knižka je na môj vkus troška nezáživná, no to mi na nej nevadí. Chýba mi v nej metóda, ako zbaliť „známeho“, kamaráta alebo spolužiaka, ktorého poznáme, poprípade sa s ním stretávame, bavíme no von spolu nechodíme. Preto tejto knihe dávam 8/10 bodov.


Týmto by som sa veľmi pekne chcela poďakovať kníhkupectvu Preskoly.sk, ktorá mi túto knihu poskytlo. V prípade, že sa máte záujem dozvedieť aj vy niečo o metódach zvádzania a ako zbaliť toho najúžasnejšieho muža, knižku nájdete TU.

  

Menovky: , ,