Mamina je len jedna ♥

Hľadáte originálny a nádherný darček pre maminu, ktorý vyjadrí presne to, čo cítite? Možno jej to neviete povedať do očí, alebo nájsť tie správne slová...


V takom prípade Vás určite inšpirujú darčeky od Lawli.sk, ktoré sú určené pre mamičky.

Ja osobne som si vybrala nádherný a unikátny text, ktorý podľa mňa moju maminu najviac vystihoval – miluje kvety. Preto som sa rozhodla pre pohár a vankúš s nápisom: Keby kvety vedeli rozprávať, povedali by: Si tá najlepšia mama na svete.


VLASTNOSTI
Hrnček
Materiál: Keramika
Objem: 320ml


Vankúš
Materiál: 100% polyester
Náplň: vatelín (100% polyester)
Rozmery: cca 39 x 25 cm
Hĺbka: cca 9-10 cm
Čistenie: Možnosť prať na 30°CVZHĽAD
Tento hrnček i vankúš majú rovnaký vzhľad, takže by som to nazvala takou príjemnou a originálnou sadou. Vankúš i hrnček majú jemný ružovo-oranžový nádych. Slovo „Mama“  je v jemne žltom slnku a cez celý obrázok je tematický strom s ružovými kvetinami.

Ja osobne mám z tohto obrázka dojem, že je to začínajúci západ slnka, kedy jemne pofukuje vetrík. Celkovo na mňa tento obrázok i text pôsobí veľmi úprimne, nežne, nadčasovo a hlavne z neho cítim vnútornú pohodu.

VYUŽITIE
Vďaka svojej kvalitnej lesklej látke pôsobí vankúš veľmi nežne a hlavne sa hodí takmer do každej izby Je jemný a predsa upúta pozornosť.

Hrnček je taktiež plne funkčný. Ideálny tak na horúce ako aj na studené nápoje.VLASTNÁ SKÚSENOSŤ
Ja osobne som si tento vankúš spolu s hrnčekom objednala v Pondelok a už dnes mi prišiel. Teda dodanie trvá cca 4-5dní. S dodávkou som samozrejme spokojná. Bola rýchla a vankúš spolu s hrnčekom prišiel vo väčšej škatuli. Celá škatuľa bola vyplnená tak, aby sa hrnček nerozbil a účel bol i splnený, nakoľko sa ani nerozbil J Vankúš i hrnček mi prišli bez poškodenia.

Čo sa týka potlačí, sú veľmi kvalitné. Nádherné farby, obrázok nie je zrnitý, ako to už býva zvykom pri textíliach. Obrázok je jasne viditeľný, čitateľný a hlavne bez nejakého poškodenia či znehodnotenia.

Čo sa týka hrnčeka, odporúčam ručné umývanie, nakoľko by farba pri mechanickom umývaní (v umývačke) mohla vyblednúť. Samozrejme, toto nie je žiadnym problémom, keďže hrnčeky sa umývajú ľahko, rýchlo a pohodlne.Vankúš je určený tak na spanie, ako aj na okrasu. Materiál je veľmi príjemný na dotyk veľmi dobre sa na ňom spí. Výzorom sa hodí takmer do každej izby. Je jemný, decentný a predsa výrazný, nevšedný a zaujímavý.

Myslím si, že toto je naozaj originálny a atypický darček, ktorý poteší každú mamu. Nápisy sú veľmi pekné a pravdivé. Každé dieťa si tu nájde ten citát či text, ktorý jeho maminu najviac vystihuje. Myslím si, že je to darček, ktorý má veľmi málo mám a predsa je to také nádherné a osobné. Takéto darčeky môžem len vrele odporúčať, nakoľko sa nimi nedá nič pokaziť a maminu zahrejú pri srdci.

HODNOTENIE
Po dôkladnom zhodnotení tohto tovaru nemôžem dať inak, ako 10/10. Text je bez chýb, obrázok je nádherný. Materiál je tiež kvalitný. Dodávka bola veľmi rýchla a predovšetkým si Lawli.sk dali záležať na samotnom zabalení, aby tovar prišiel v poriadku.


FOTOGALÉRIA
Menovky: