Romantická ružová

Ako každá žeňa, ani ja nepohrdnem nádhernou kabelkou.

Kabelky sú pýchou každej ženy. U každej ženy by nemala chýbať aspoň jedna kabelka, ktorá je inej farby ako je čierna, hnedá či biela. Ide tu o to, aby sa tmavé zemité jednofarebné, či nevýrazné outfity oživili farebnou kabelkou. 

Ja osobne som sa rozhodla pre nádhernú ružovú kabelku zo Stoklasa-sk.sk 
Vlastnosti
Vonkajší materiál: ekokoža
Vnútro: menšia kabelka s uzatváraním na zips
Uzatváranie: magnet
Pripevnenie vnútornej kabelky: magnet
Šírka: 28 cm
Výška: 35 cm
Hrúbka: 13cm
2ušká na uchopenie + crosboddy remeň
Dĺžka ucha: 36 cm
Dĺžka crosboddy remeňa: max. 125 cm
Vrecká na malej vnútornej kabelke: 1x vonkajšie vrecko na zips, 1x vnútorné vrecko na zips, 2x otvorené vrecko
Uzatváranie vreciek: 2x zips, 2x otvorené


Vzhľad

Táto neodolateľná ružová kabelka rozhodne zaujme nejedno dievča. Je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá má dlhú životnosť. Jej čierny ozdobný pás a čierne lemovanie oživí celkový vzhľad kabelky. Má veľmi moderný design a nevšedné spracovanie (vnútro tvorí odnímateľná menšia kabelka).

Využitie
Kabelka je svojimi rozmermi naozaj veľmi priestranná, takže je ju možné využívať aj ako kabelku do práce, školy či na rôzne pohovory pri ktorých potrebujeme do tašky vložiť papiere či rôzne podklady formátu A4 a to bez pokrčenia. V prípade, že do nej chcete vkaldať viac takýchto formátov, môžete z nej vybrať odnímateľnú vnútornú kabelku, čo Vám zarúčí oveľa väčší priestor.
Kabelka je pre ženu miestom, kde nosí asi všetko. Od dekoratívnej kozmetiky, cez peňaženku, doklady, lieky či hrebeň až po potrebné veci na danú príležitosť. Všetky tieto veci môžete mať teraz v tejto kabelke a nemusíte sa báť, že sa vám nezmestia.
Vďaka svojej vnútornej kabelke a jej vreckám sa v kabelke dá veľmi ľahko a rýchlo zorientovať. Je to veľmi praktické a šikovné.

Kombinácia
Kabelka dokáže príjemne oživiť čisto biely či čierny outfit a tak mu dodať šmrnc. Túto kabelku je možné nosiť i v kombinácií s ružovým topom či nohavicami.

V prípade, že túto kabelku pridáte do čierneho outfitu s ružovými šperkami, rozhodne dosiahnete ten príťažlivý ženský efekt, ktorý očarí každého a z čiernej myšky vytvoríte nádhernú dámu.


Môj tip
Ja osobne najradšej nosím túto kabelku s mojimi ružovými nohavicami v kombinácií s bielym tričkom a ružovými šperkami.


Vlastná skúsenosť

Kabelka mi prišla vo veľkej priestrannej krabici. Napriek tomu, že som túto kabelku objednávala z českej stránky, dodanie bolo extrémne rýchle. Kabelku som si objednala v pondelok a domov mi prišla už v stredu. Dodanie bolo 2-3 dni. Čo je podľa mňa naozaj úžasné.

+ DARČEK - šatka a gombíky (k výročiu - 25. narodeniny firmy)

S kabelkou som nadmieru spokojná. Ako som už viackrát spomínala, má veľké rozmery, je priestranná. Zmestí sa mi do nej jednoducho všetko na čo si zmyslím. Má množstvo priehradok, takže sa v nej veľmi rýchlo a pohodlne môžem zorientovať. 
Keď mám kratší deň v škole, rada ju nosím miesto školskej tašky, nakoľko sa mi do nej všetky knihy i zošity zmestia, hlavne po odstránení vnútornej kabelky. 

Túto vnútornú kabelku je možné používať aj ako väčšiu kozmetickú taštičku, čo je podľa mňa naozaj veľmi rafinované.
Má veľmi príjemný vzhľad. Je veľmi efektná, hlavne v zime kedy nosím čierny dlhý kabát a celý outfit mi oživí. S touto kabelkou vyzerám žensky, elegantne a priťahuje pozornosť.
Čo sa týka kvality, takmer každý deň ju používam a ešte stále vyzerá ako nová. Kvalita je naozaj veľmi dobrá a je príjemná na dotyk.

Veľmi ma potešil aj darček, hnedá šatka a 3 krásne ozdobné gombíky.
Som s ňou naozaj veľmi spokojná.VÝHODY
         Kvalitný materiál
Odnímateľná vnútorná kabelka
Vnútornú kabelku je možné použiť aj ako kozmetickú taštičku
         Rozmery
      Možnosť nosiť v ruke i na remene
         Uzatváranie na magnet
         Žiarivá farba
Darček

Týmto by som veľmi pekne chcela poďakovať Stoklasa.cz (Stoklasa-sk.sk), za spoluprácu.FOTOGALÉRIA

Menovky: , ,