2DERM bariérový krém

For Life & Madaga mi ponúkla produkty na testovanie. Nakoľko som si mohla zvoliť ľubovoľný produkt, rozhodla som sa pre 2DERM Bariérový krém
Vlastnosti
Objem: 50/200 ml

Základné informácie
Jediný výrobok v Európe, založený na celkom novom emulznom systéme s preukázanou účinnosťou na funkčné poruchy kože.

Tento krém vytvára na pokožke mikroemulzný bariérový systém pre udržanie pokožky v zdravom stave. Chráni pokožku pred starnutím a vplyvom UV svetla.
Krém je vhodný používať na pleť i celú pokožku tela.Aplikácia
Tento krém je určený na dennú i nočnú aplikáciu.
Najlepšie je používať tento krém 1-3x denne. Následne nanesený krém opláchneme čistou vlažnou vodou alebo prípravkom 2DERM čistiaca DUOBASE.

Osobná skúsenosť
Tento výrobok je určený pre citlivú, poškodenú, rizikovú a hypersenzitívnu kožu.Ja osobne som s týmto výrobkom nadmieru spokojná. Je veľmi dobrý a najlepšie je na tom to, že ho nemusím používať iba na popraskanú kožu na tvári,... ale aj na rôzne iné partie. Ja osobne mám najviac popraskané lakte, hánkach a päty nôh (v prípade, že mám obdobie kedy musím chodiť viac dní na vysokých podpätkoch).  Nehovoriac o tom, aké popraskané mám lakte atď., keď chodím na kúpaliská kde pridávajú do vody chlór. Jednoducho hrôza.

Už po prvom použití som cítila veľmi veľkú úľavu a musím povedať, že už po niekoľkých použitiach sa mi pokožka uzavrela. Tak na lakťoch ako aj na pätách a hánkach.Samozrejme, tento produkt bolo treba vyskúšať aj na tvári, no nakoľko som ešte mladá, požiadala som o to moju maminu.

Hoc nemá veľmi rada krémy, nie veľmi ochotne ho vyskúšala. Naniesla si krém na ruky a rozotrela ho po tvári a krku. Keď ho začala odstraňovať z tváre, začala na mňa kričať z kúpeľne, že kde som kúpila tento výrobok, nakoľko má pleť hebkú ako bábätko a že takýto výrobok ešte nezažila. Ja som jej samozrejme s radosťou odpovedala, že z For Life & Madaga.

Ja i mamina sme cítili, akoby nás nejaká ochranná vrstva chránila.
Za mňa i maminu ho môžem len a len vrele odporúčať.Hodnotenie
Teší ma, že som konečne našla výrobok, ktorý mi zo suchými miestami na koži (hánky, päty, lakte) pomôže takmer okamžite.

Mamina si ho tiež pochvaľuje, jej pleť je hebká ako bábätko a ochranný film na pokožke je neuveriteľný, dá sa ho i cítiť.


Za mňa i maminu môžem dať len a len 10/10, nakoľko je naozaj úžasný.


Menovky: , ,