Grécky kríž

Poznáte Swarovski šperky? Nádherné a elegantné doplnky, ktoré potešia zrejme každú ženu.
Krásne luxusné šperky za prijateľnú cenu ktoré vyjadria, aká je žena krásna a neobyčajná.
Tentokrát som sa rozhodla oboznámiť Vás so zaujímavým gréckym krížom.Set s kryštálmi Swarovski Elements GREEK CROSS Bermuda Blue
Krásna modrá Swarovski Elements sada z čistého striebra v tvare gréckeho kríža.
Set s kryštálmi Swarovski Elements GREEK CROSS Bermuda Blue
Vlastnosti
Farba: modrá
Kryštál: Swarovski elements
Materiál: Striebro 925/1000
Tvar: Grécky kríž

Veľkosť kryštálu:
Náušnice: 14 mm
Prívesok: 18 mm

Táto sada je naozaj nezvyčajná. Šperky v tvare gréckeho kríža sú veľmi netypické a to aj pre Swarovského. Hoc sa veľmi ťažko tento tvar zháňa o to je vzácnejší a krajší.


Farba
Modrá farba je typickou farbou rozvážnosti a inteligencie. Je to farba priateľstva, náklonnosti a zároveň rešpektu.

Odlesky
Lámané sklo spôsobuje čiastočnú zmenu farby pri určitom dopade svetla. Ako si môžete na obrázku všimnúť, táto sada je tmavo modrá s odleskom do tyrkysova a zelena.

Príležitosti
Nakoľko sú Swarovski sety typické svojím lámaným sklom, pôsobia veľmi elegantne, nežne a zároveň zaujímavo. Sú vhodne tak na bežné nosenie, ako aj rôzne príležitosti či akcie.

Kombinovateľnosť
Ako som už spomínala, tento set je vhodný na bežné nosenie no zároveň i na rôzne príležitosti, oslavy či akcie. Pri bežnom nosení sa môže nosiť so všetkým, keďže lámané sklo pôsobí elegantne a hodí sa ku všetkému.V prípade rôznych udalostí by som radila oblečenie zladiť do modrej farby alebo jednofarebné biele či čierne outfity – kedy šperky oživia svojou farbou tento outfit.

Konečné hodnotenie
Tento set je naozaj veľmi krásny tak na internete ako aj v skutočnosti. Veľmi ma oslovil jeho nevšedný tvar, ktorý je jednoducho originálny. Tento set najradšej nosím na rôzne podujatia či akcie, kedy chcem byť elegantná, nevšedná a zároveň výrazná a pritom vyzerať luxusne.  Toto strieborné zapínanie zapínanie nedráždi uši a zároveň zaručuje, že sa nám náušnice už nestratia.

So sadou som veľmi spokojná.

Swarovski Elements sady nájdete na crystalshop.sk

FOTOGALÉRIA
Menovky: ,