Môj nákup na mojalekaren.sk (3/5) - cyklofľaša, žuvačky a suchý šampón

Zo stránky mojalekaren.sk som si spravila trocha väčší nákup. Ako hodnotím ďalšie z nakúpených vecí?
Cyklofľaša

Vlastnosti
Prevedenie: Priehľadná fľaša
Objem: 500 ml
Uzatváranie: výsuvný vršok

Osobná skúsenosť
S touto fľašou nemám žiadny problém. Je za veľmi dobrú cenu, priesvitné prevedenie spolu s odmerkou mi ukazuje, koľko vody je ešte vo vnútri a hlavne to, či treba vodu ešte doplniť. Uzatváranie je pevné, voda sa z fľaše nevylieva ani pri bicyklovaní a rôznych otrasoch. Má pevný tvar a výsuvný vršok má tiež pevné uzatváranie, takže voda nevyteká.

Hodnotenie
Na tejto fľaši sa nedá zrejme nič namietať, takže jej dávam 10/10


Výhody
Cena
Odmerka
Priehľadné spracovanie
Výsuvný vršok

Orbit žuvačky

Vlastnosti
Dóza: 64g
Chuť: Peppermint (mentol)
Osobná skúsenosť
Tieto žuvačky i toto balenie mám veľmi rada. Je pevné a veľmi dobre sa nosí na výlety a podobne. Jeho pevný tvar je pre mňa oveľa pohodlnejší, ako menšie balenia a hlavne cena je oveľa prijateľnejšia. Chuť je dlhotrvajúca, žuvačka vydrží i niekoľko hodín. Tieto žuvačky patria k mojim najobľúbenejším.

Hodnotenie
Chuť žuvačky je dlhotrvajúca, vydrží niekoľko hodín. Veľmi ich mám rada. Toto balenie je veľmi praktické a má prijateľnú cenu. Preto je moje hodnotenie 10/10Výhody
Dóza
Cena
Uatváranie
Množstvo

Suchý šampón

Vlastnosti
Aplikácia: sypanie
Množstvo: 30 ml
Osobná skúsenosť
Ja osobne musím mať vždy doma v zásobe aspoň jeden suchý sprej, nakoľko nikdy neviem, aká situácia ma prekvapí. Pre tých, ktorí suchý šampón nepoznajú: Suchý šampón sa používa v prípadoch, kedy ste si z nejakého dôvodu neumyli hlavu a potrebujete ju mať čistú a nie mastnú. Aplikuje sa na suché vlasy a potom sa rozotrie najčastejšie uterákom do vlasov. Následne si môžete vlasy vyfúkať fénom pre lepší efekt. Ja osobne mám tieto suché šampóny veľmi rada, no používam ich veľmi zriedkavo a čo najmenej. Konkrétne tento suchý šampón je veľmi účinný, avšak aplikácia sypaním nie je práve najpraktickejšia. Ja osobne mám radšej spreje, ktoré si aplikujem rovno do vlasov, ako sypanie, ktoré si musím nasypať na ruku (čo sa mi nie vždy podarí). Vôňou mi pripomína detský púder.

Moje hodnotenie
Tento suchý šampón je naozaj veľmi užitočný a dosť rýchlo i zaberie, avšak aplikácia sypaním je trocha nepraktická, preto je moje hodnotenie 9/10Výhody
Čisté a nemastné vlasy v priebehu chvíľky
Stačí použiť menšie množstvo

Nevýhody
Pri sypaní si často šampón nenasypem len do ruky, ale ním posypem i podlahu (preto odporúčam aplikovať v kúpeľni)


FOTOGALÉRIA↑ Suchý šampón ↑

↑ Cyklofľaša↑↑ Orbit žuvačky ↑

 


Menovky: ,