Júnové akcie

Už ste si stihli všimnúť júnové akcie a výpredaje na parfums.sk ?
Mňa osobne na tejto stránke osloví každá akcia. V dnešnej dobe je peňazí málo a každá korunka je dobrá. Preto sa snažíme šetriť všade, kde sa dá. Najlepšie na týchto akciách a výpredajoch je to, že sa týkajú nie len jednej veci (parfumy, kozmetika,...), ale všetkých kategórií.Každý mesiac tu nájdem nové a zaujímavé zľavy a akcie. Veľmi a mi páči, že sa tu zľavy obmieňajú, takže ak čakám na nejaký konkrétny produkt, ktorý ma oslovil (napr. drahý značkový parfum), stačí mi iba čakať na tú vhodnú výpredajovú chvíľku, kedy sa aj on stane zľavneným produktom.
Aké zľavy nám teda tento mesiac ponúka?

Akcie na parfumy
V júnových parfumových akciách nájdeme populárnu Hugo Boss Boss No. 6 Bottled pánsku toaletnú vodu, ktorá má naozaj nádhernú vôňu z ktorej sa ženy zrejme roztopia.

Či Cachared Amor Amor – darčekovú sadu, ktorá má naozaj nádhernú vôňu. Táto darčeková sada obsahuje toaletnú vodu pre pred ženy (100 ml) a telové mlieko (200 ml). Cachared Amor Amor má veľmi mladistvú, sviežu vôňu.

Výpredajkozmetiky
V kozmetickom výpredaji nájdete asi všetko. Prípravky na pleť, telo, vlasy i zuby. Taktiež tu nájdeme kozmetiku na líčenie alebo opaľovacie krémy a podobne (jednoducho výrobky slúžiace pri slnku).

V tomto výpredaji ma najviac oslovila Oriflame Beauty Sada, ktorá má veľmi rozumnú cenu. Táto sada obsahuje Beauty Wonder Lash Riasenku (čierna farba, 8 ml) a optimals očný krém (15 ml). Toto všetko dokopy len za 5,94€.

S týmto očným krémom som už mala skúsenosť. Je veľmi dobrý, oči ma z neho neštípu. Používala som ho najmä cez leto, kedy mám častokrát dosť výrazné kruhy pod očami. Už po týždňovom používaní sa moje kruhy výrazne zmenšili a neboli už také výrazné. Čo sa týka Wonder Lash riasenky, skúsenosť som s ňou ešte nemala, avšak ako som si na fotke všimla, má veľmi pekne tvarovaný štetec, ktorý nádherne vytvaruje riasy. Opticky zjemní a predĺži.


Darčekya akcie
Túto kategóriu mám asi najradšej, nakoľko sú tu akcie na značky, darčeky zadarmo k objednávkam a pod. Navyše ich je vždy dosť, takže si každý nájde tú svoju akciu, do ktorej sa v mesiaci Jún dokáže zamilovať.

Aká je teda Júnová akcia?
Darček k nákupu luxusnej kulmy BaByliss Curlers Curl Secret Ionicštipec a kefa zadarmo. Akcia prebieha do vypredania zásob.

Pripravte sa na leto. K nákupu dvoch produktov z kolekcie Lancaster Sun štýlová plážová taška zadarmo. Táto akcia platí taktiež len do vypredania zásob.

K nákupu štetcov  da Vinci v hodnote minimálne 11€, dostaneme čistiace mydlo pre kozmetické štetce úplne zadarmo. Táto akcia platí do vypredania zásob.

Ku každej zakúpenej toaletnej vode  Avon Summer White Sunset 50 ml deodorant Avon Simmer White Sunset 50ml taktiež zadarmo. Ako aj v predchádzajúcich akciách, aj táto platí len do vypredania zásob.

Ak zakúpime výrobky značky  Braun v období od 1. 4. 2015 do 31. 8. 2015 máme možnosť ich do 100dní od nákupu vrátiť so zárukou vrátenia peňazí.

A ako posledné Oral-B akcia. Ak zakúpime výrobky od 1. 12. 2014 do 30. 6. 2015 máme možnosť vrátiť do 100 dní od dátumu zakúpenia so zárukou vrátenia peňazí.

Čo poviete. Našli ste si tu niečo?
Menovky: ,