Bielenie zubov v plnom prúde

Bielenie zubov nie je jednodňová záležitosť, ale dlhodobá. Preto vám chcep predstaviť dve bieliace zubné pasty White Look z rady, z ktorej som mala i 10dňovú bieliacu zubnú kúru.Bieliaca zubná pasta „Enzyme“
Táto pasta sľubuje pomocou aktívnych enzýmov odstrániť zafarbenia zubok spôsobené pitím kávy, čaju alebo fajčením.

Osobná skúsenosť
Najskôr by som mala začať asi tým, aké mám zuby a teda ako s nimi „zaobchádzam“. Ja osobne kávu veľmi nepijem, tak možno raz za mesiac a aj to preháňam, no čaj pijem naozaj veľmi rada. To, že čaj mi ničí zuby alebo respektíve od neho vyzerajú horšie, som počula prvý krát a pravdu povediac, veľmi som sa zhrozila a preto som sa rozhodla túto pastu okamžite vyskúšať.

Taktiež sa musím priznať, že občas trpím bolesťou zubov a to aj napriek tomu, že zubné kazy už nemám. Moje zuby sú dosť citlivé a jedenie sladkých maškŕt alebo čaju s cukrom mi niekedy spôsobuje naozaj veľké bolesti.


S týmto produktom som bola spokojná nad moje očakávanie. Môžem s čistým svedomím konštatovať, že som pastu používala naozaj veľmi poctivo a pasta naozaj pomohla. Žiaľ, z fotiek to nie je veľmi viditeľné, takže sa ich sem ani neoplatilo dávať. No moje zuby sú oveľa belšie. Najmä čo a týka medzizubných medzier a vrchných častí zubov – s ktorými mám najväčšie problémy. Počas používania tejto pasty som nepociťovala bolesť zubov a zdá sa mi, že už nie sú ani tak veľmi veľmi citlivé na sladké. Teda musím povedať, som spokojná.


Hodnotenie

Tejto paste by som dala asi tak 9/10 bodov, nakoľko ma výsledky nadmieru uspokojili, no očakávať výsledok žiarivo bielych zubov ako z televízora? To určite nie.


Bieliaca zubná pasta „Intensive“
Konkrétne túto bieliacu zubnú pastu nájdete i v Bieliacej kúre.
Táto pasta sľubuje odstránenie pigmentácie bez narušenia zubnej skloviny. Pomáha remineralizovať zubnú sklovinu, pomáha znižovať citlivosť zubov.

Osobná skúsenosť
Túto pastu som používala tak osamote, ako aj pri používaní bieliacej zubnej kúry. Musím povedať, že i táto zubná pasta mi pomohla pri citlivosti zubov, za čo som naozaj veľmi vďačná. Je to naozaj perfektné už len preto, pretože som si moje obľúbené karamelové pochutiny už dlho nemohla vychutnať, kvôli citlivosti zubov.

Čo sa týka bielenia zubov, po kúre som mala zuby asi o 4 odtiene belšie a pri používaní tejto zubnej pasty i naďalej zaručilo, že moje zuby opäť nezožltli.
Ďalšou veľmi veľkou výhodou, ktorú som si všimla je aj to, že naozaj veľmi dobre chráni moju zubnú sklovinu a aj po ôsmych hodinách mám zubnú sklovinu ešte stále čistú (a to aj vtedy, keď som už jedla).


Hodnotenie

Tejto zubnej paste dávam taktiež 10/10 bodov, nakoľko je podľa mňa veľmi kvalitná. Pri kúre som dosiahla 4 odtiene a pri pravidelnom používaní tejto bieliacej zubnej pasty moja citlivosť úplne odišla. 

Tieto produkty môžete kúpiť napríklad v DM drogérií

Menovky: ,