Boj s vráskami

Ako posledný produkt z môjho For Life & Madaga balíčka a asi ten najzaujímavejší článok pre staršie dámy ktorým sa začínajú objavovať vrásky je Protivráskový krémVlastnosti
Obsah: 30 ml

Zloženie
Biomolekulárny komplex z morských rias, Medilan, Osmocit, vitamín E, pantenol, prírodné oleje, polysacharidový komplex

Použitie
Tento krém aplikujte ráno i večer na vyčistenú pleť

Účinky
Tento krém pôsobí proti vráskam dlhodobo, bezpečne a na prírodnej báze biotechnológie DermaclinicOsobná skúsenosť
Nakoľko som ešte mladá a vrásky sa mi ešte ani nezačali objavovať, tento výrobok otestovala moja mamina.

Najprv sa jej do toho veľmi nechcelo, hlavne preto, že takéto výrobky skúšala už mnohokrát a výsledky nie len že neboli viditeľné, ale ani neboli.

Napokon ho však vyskúšala a aj keď ona prvé týždne nebadala žiadne rozdiely, jej kolegyne si ich všimli. Tvrdili, že vyzerá veľmi dobre a to aj vtedy, keď sa cítila veľmi unavene a vyčerpane.
Po 2 týždňoch si už aj ona všimla výsledky. Jej vrásky sa pomaly vyhladzovali a zjemňovali. Hlavne čo sa týka vrások okolo očí a na tvári.
Čo sa však týka vrások na krku, tie jej nejak veľmi nevyhladilo, no i tam bol maličký ale naozaj maličký posun k lepšiemu.

Na tomto kréme sa jej taktiež páčil jeho priesvitný obal, cez ktorý vidí, koľko krému jej v nádobke ešte ostáva a koľko minula.

Hodnotenie
V konečnom dôsledku je moja mamina s krémom nadmieru spokojná, avšak nakoľko neúčinkoval tak dokonale aj na krku, moje hodnotenie je 9/10.Týmto by som veľmi pekne chcela poďakovať stránke For Life & Madaga, ktorá mi tieto výrobky poskytla na testovanie. V prípade, že vás tento krém zaujal, nájdete ho TU.

Menovky: , ,