Júlové akcie na notino.sk

Júlové akcie na parfums.sk
parfums.sk
Ktorá žena a vlastne ktorý človek by nemiloval akcie? Ja osobne som ten typ človeka, ktorý nakupuje prevažne v akciách a teda sa niet čo diviť, keď milujem akékoľvek akcie, či už sú to internetové alebo akcie v kamenných obchodoch.

Samozrejme, nie som ten typ (i keď niekedy podľahnem), ktorý kupuje tzv. „koniny“, ktoré nikdy nebude potrebovať. Áno, oblečenia i kozmetiky mám dosť, ale tieto veci sa nikdy nestratia. Preto vás chcem teraz oboznámiť so skvelými akciami na parfums.sk, ktoré sa naozaj oplatí pozrieť.
Prečo? Pretože parfums.sk je spoľahlivý obchod, ktorý ponúka širokú škálu zaujímavých produktov za prijateľné ceny, a čo viac, s rýchlym dodaním.

V mesiaci júl tu máme dokopy 4 akcie a všetky sú niečím zaujímavé.

Ako prvá akcia tu je FANTASTICKÁ ZĽAVA 20%
Doba trvania: Akcia prebieha od 14. 07. 2015 – 14. 08. 2015

O čo vlastne ide?: Teraz si môžete užiť obľúbenú kolekciu kozmetiky Dermacol Aroma Ritual s jedinečnou zľavou - 20 %. Neváhajte a doprajte si skvelý relax za tú najlepšiu cenu.

Ja osobne túto značku zvyknem používať, hlavne čo sa týka krémov na ruky. Majú neodolateľnú vôňu, prijemný vzhľad a veľmi rýchlo sa vpijú do pokožky, takže nemusím hodinu stáť s vyvesenými rukami a bez toho, aby som sa niečoho chytila. Tieto krémy obľubujem najmä v zime, kedy mám častokrát suchú a popraskanú pokožku od zimy.
Tak, čo poviete? Táto akcia sa rozhodne nedá prehliadnuť.

V prípade, že vás táto 20% zľava neoslovila, parfums.sk si pre vás pripravilo i trocha luxusnejšiu ponuku – DOPRAJTE SI LUXUS
Doba trvania: Akcia prebieha od 13. 07. 2015 do vypredania zásob

O čo vlastne ide?: Poznáte a milujete švajčiarsku kozmetiku Juvena, alebo ju túžite vyskúšať? Tak to urobte práve teraz! Pretože teraz k nákupu kozmetiky Juvena nad 49 EUR dostanete mimoriadne kvalitný hydratačný gél Juvena Skin Energy Aqua Recharge Gel 15 ml ZADARMO!

Musím sa priznať, túto kozmetiku som ešte neskúšala a počujem o nej po prvý krát, no viem, že Švajčiarska kozmetika je naozaj veľmi kvalitná. Na mňa osobne je ale cena tejto kozmetiky trocha vysoká, nakoľko som študentka. Ale ako sa hovorí, za krásu sa oplatí trpieť. I keď v tomto prípade nebudete trpieť vy, iba vaša peňaženka.
Ak vás ani táto akcia neoslovila, alebo čakáte ešte niečo zaujímavejšie, možno vás osloví ďalšia % percentná zľava.

Tentokrát 10% zľava, ktorú si rozhodne nemôžete nechať ujsť.
Doba trvania: Akcia prebieha od  13. 07. 2015 do vypredania zásob alebo do 27. 07. 2015

O čo vlastne ide?:  Doplnok stravy pre väčší objem a pevnosť pŕs so zľavou 10 %! Kúpte si tabletky NadraIN Forte práve teraz a získajte zľavu 10 %. Pozor, akcia platí len do 27. 7. 2015.
Mňa osobne táto zľava veľmi neoslovila, nakoľko som mladá a s prsiami nemám problémy, avšak viem, že ženy si na ne dosť potrpia a preto je možno toto to pravé pre vás.

A ako posledné tu je už spomínana BRAUN akcia, ktorú som spomenula i v mesiaci jún – 100 dní garancie vrátenia peňazí

Doba trvania: 01. 04. 2015 až 31. 08. 2015
O čo vlastne ide?: Ak zakúpite vybrané výrobky značky Braun v období od 1. 4. 2015 do 31. 8. 2015, máte možnosť ich do 100 dní od dátumu zakúpenia vrátiť so zárukou vrátenia peňazí


Menovky: ,