Nákup na loora.eu

Niekedy, a to v poslednej dobe dosť často, ma chytí kreatívna nálada, kedy potrebujem niečo tvoriť, alebo vytvárať.


Nakoľko sa mi moje kreatívne potreby podozrivo míňali, rozhodla som sa túto zbierku trocha doplniť. S týmto mi pomohla stránka loora.eu, kde som našla množstvo zaujímavých pomôcok i predmetov.


Ako prvé mi do oka padla nádherná drevená krabica s vložením pre fotku.
Oslovil ma jej unikátny nápad i rozmery (24 x 19 x 7,6 cm). Ja osobne mám veľmi rada drevo a preto ma oslovila i v takejto „nespracovanej“ podobe. Nakoľko je na tejto krabici zrkadlo a aj rám na fotku, rozhodla som sa, že bude ideálna pre moje TOP šperky.Ako druhý kúsok ma oslovili pastelové akrylové farby – 6ks. Ja osobne milujem farbenie a farbenie s akrylovými farbami je pre mňa jednoducho slasť. Hoc mám doma už niekoľko akrylových farieb alebo resp. menších sád, pastelové farby som ešte nevidela a tak som sa rozhodla zakúpiť si túto malú sadu. Tieto pastelové farby sú, podľa mňa, ideálne na zdobenie a preto k nim nemohol chýbať ani ozdobný štetec (okrúhly), ktorým budem maľovať.


V neposlednom rade ma oslovila i kvetinová lepiaca látka. Je veľmi šikovná, pekná, praktická a už aj viem, na čo ju použijem.Určite si nenechajte ujsť článok, v ktorom použijem tieto pastelové akrylové farby, kvetinovú lepiacu látku a samozrejme i okrúhly štetecNiekedy, a to v poslednej dobe dosť často, ma chytí kreatívna nálada, kedy potrebujem niečo tvoriť, alebo vytvárať.

Nakoľko sa mi moje kreatívne potreby podozrivo míňali, rozhodla som sa túto zbierku trocha doplniť. S týmto mi pomohla stránka loora.eu, kde som našla množstvo zaujímavých pomôcok i predmetov.

Ako prvé mi do oka padla nádherná drevená krabica s vložením pre fotku.
Oslovil ma jej unikátny nápad i rozmery (24 x 19 x 7,6 cm). Ja osobne mám veľmi rada drevo a preto ma oslovila i v takejto „nespracovanej“ podobe. Nakoľko je na tejto krabici zrkadlo a aj rám na fotku, rozhodla som sa, že bude ideálna pre moje TOP šperky.

Ako druhý kúsok ma oslovili pastelové akrylové farby – 6ks. Ja osobne milujem farbenie a farbenie s akrylovými farbami je pre mňa jednoducho slasť. Hoc mám doma už niekoľko akrylových farieb alebo resp. menších sád, pastelové farby som ešte nevidela a tak som sa rozhodla zakúpiť si túto malú sadu. Tieto pastelové farby sú, podľa mňa, ideálne na zdobenie a preto k nim nemohol chýbať ani ozdobný štetec (okrúhly), ktorým budem maľovať.

V neposlednom rade ma oslovila i kvetinová lepiaca látka. Je veľmi šikovná, pekná, praktická a už aj viem, na čo ju použijem.

Určite si nenechajte ujsť článok, v ktorom použijem tieto pastelové akrylové farby, kvetinovú lepiacu látku a samozrejme i okrúhly štetec..

FOTOGALÉRIA

Menovky: ,