Swarovski náramok

Už dlhšie som rozmýšľala nad kúpou swarovski náramku, avšak bez úspechov. Aj keď som nejaký našla, bol fádny a navyše i poriadne predražený.

Napokon som môj vysnívaný náramok našla. Krásny tmavomodrý srdiečkový náramok od jej.sk

Vlastnosti
Materiál: Bižutérna zliatina
Rhodiované: Áno
Typ zapínania: Háčik
Obvod náramku: 16 cm + 4 cm
Šírka ozdobnej časti: 1 cm

Výzor
Tento srdiečkový náramok vyzerá veľmi elegantne a hlavne nevšedne. Nakoľko je mojou obľúbenou farbou tyrkysová a modrá, okamžite mi padol do oka.

Vyzerá zaujímavo, elegantne a hlavne originálne a žensky.
Pravidelné striedanie srdiečok spolu s guličkami potiahlo tento náramok do dokonalosti.


Využitie
Vďaka jeho 4 cm predĺženiu je vhodný pre ženy so širším i užším zápästím. Na konci zapínania a teda tohto predĺženia je umiestnené swarovski srdiečko, takže i v prípade užšieho zápästia vyzerá tento šperk naozaj veľmi pekne, bez rôznych rušivých momentov (v prípade, že zips veľmi odstáva, náramok stráca svoju eleganciu a svoj šmrnc).

Vďaka rhodiovaniu si tento náramok zachová stály lesk, nečerná a zároveň má dlhú životnosť i napriek tomu, že je to iba bižutérna zliatina. Zároveň je vďaka tejto vrstve antialergický.

Kombinácia
Náramok je vhodný tak na bežné nosenie, ako aj na spoločenské akcie. Ja osobne si ho z ruky nedokážem dať dole, čo ma natoľko oslovil.

V prípade, že ho využívate na bežné nosenie, je vhodný takmer ku každému kusu oblečenia, nakoľko sú v náramku zakomponovaní i priehľadné časti.

Čo sa týka spoločenský akcií, odporúčam ho zladiť s modrými doplnkami či modrým oblečením.

Môj tip
Tento náramok veľmi rada nosím na rôzne spoločenské akcie alebo tam, kde chcem zažiariť. Pri spoločenských akciách ho veľmi rada dolaďujem s modrými šatami, alebo aspoň s modrou listovou kabelkou a modrými šperkmi.

Osobná skúsenosť
S náramkom i s dodávkou som nadmieru spokojná. Náramok je oveľa, oveľa krajší v skutočnosti ako na obrázku, a tak niet divu, že to bola láska na prvé rozbalenie.
Tento náramok nosím takmer každý deň a keby som sa nebála, že ho pri spánku a mojom večnom prevaľovaní poškodím, tak s ním aj spím.

Je nádherný, elegantný, decentný, ženský a predovšetkým ma vystihuje.
Pravidelné striedanie modrých srdiečok, guličiek a priesvitného zlomku je naozaj veľmi elegantné a potiahlo tento náramok k dokonalosti.

Musím povedať, asi najlepší šperk, ktorý mám.

Hodnotenie
Náramok som si jednoducho zamilovala a preto mu nemôžem dať iné hodnotenie, ako 10/10
Tento, alebo iný náramok nájdete na jej.skFOTOGALÉRIAMenovky: ,