Akcie na notino.sk opäť v plnom prúde

A opäť tu máme naše obľúbené akcie, zľavy a darčeky. Čo si pre nás parfums.sk pripravil na mesiac Júl? Nechajte sa prekvapiť a určite vás tieto akcie i potešia.Ako prvú akciu, ktorú určite ocení každá žena s nepoddajnými vlasmi je LAK NA VLASY zadarmo.
Názov akcie: Najobľúbenejší lak na vlasy ZADARMO!
Trvanie akcie: od 6. 8 .2015 do vypredania zásob (takže sa poponáhľajte J )
Aké sú podmienky tejto akcie? Kúpte si niektorý z piatich najobľúbenejších produktov značky Diet Esthetic a k nákupu dostanete skvelý lak na vlasy WellaProfessionals Performance 500 ml ZADARMO!
Na aké produkty sa akcia vzťahuje? Akcia sa vzťahuje na tieto produkty: arganový olej Diet Esthetic Argan Oil, krém s hadím jedom Diet Esthetic SnakeActive, pleťové sérum s hadím jedom Diet Esthetic SnakeActive, krém s extraktom zo slimáka Diet Esthetic Vit Vit a hydratačný krém s kaviárom Diet Esthetic Caviar.
Moje hodnotenie: Veľmi sa mi na tejto akcií páči, že je KONEČNE určená  i pre ženy, ktoré majú nepoddajné vlasy a jediné, čo im pomôže, aby sa im na hlave netvorila „vrabčie hniezdo“ je lak na vlasy. Ja osobne musím používať lak na vlasy veľmi často, aby som vyzerala aspoň trocha k svetu. Preto ma táto akcia naozaj veľmi potešila.

Ďalšiu akciu ocenia najmä ženy, ktoré sa poctivo starajú o svoju pleť a chcú ju rozmaznávať. Jedná sa o bahennú masku z mŕtveho mora.
Názov akcie: Najlepší darček pre vašu pokožku
Trvanie akcie: Akcia prebieha od 30.07.2015 do vypredania zásob
Účinky tejto masky: Čierne bahno z Mŕtveho mora blahodarne pôsobí na celulitídu, lupienku, akné, ekzémy a iné kožné ochorenia. Čistí, osviežuje a vyživuje aj zdravú pokožku.ZÍSKAJTE HO ZADARMO!
Ako sa zapojiť do akcie: Stačí nakúpiť akékoľvek produkty populárnej izraelskej značky Sea of Spa minimálne za 19,90 EUR a je vaše.
Moje hodnotenie: Ja osobne mám svoju bahennú masku doma, na ktorú nedám dopustiť. No bahenná maska zadarmo? Určite by som vyskúšala v takomto prípade aj inú značku. Čo sa týka samotných bahenných másk, najprv mi to nebolodvakrát po chuti, dávať si na seba bahno. No keď som zistila, ako perfektne na mňa pôsobí, okamžite som ju začala pravidelne (každý týždeň) používať a hoc som ešte mladá, musím ju naozaj odporúčať. Je vynikajúca a moja pleť je po nej hladká ako bábätko. To, že pôsobí na celulitídu som nevedela, takže určite vyskúšam i v tomto prípade.

A aby sme neukrátili ani mužov, jedna akcia sa na parfums.sk našla i pre nich.
Názov akcie: Špeciálny darček pre pánov
Trvanie akcie: Akcia prebieha od 27.07.2015 do vypredania zásob
Ako sa zapojiť do akcie?: Kúpte si akýkoľvek parfém Nautica a dostanete ako darček pánsku kozmetickú taštičku
Moje hodnotenie: Hoc nie som chlap, určite túto akciu ocenia muži najmä v lete, kedy sa chystajú niekde na výlet. Môžu si zobrať svoju obľúbenú vôňu a to bez strachu, že sa im po ceste rozleje po celom kufri. Navyše má táto taštička veľmi peknú farbu a veľmi dobre vyzerá.


S týmito akciami však parfums.sk nekončí a čoskoro sa môžete tešiť na nové akcie. 

Menovky: ,