Množstvo farebných korálkov

8:33:00 Katarína Sládečková 10 Comments

Pri DIY výrobkoch sa určite každému hodia korálky. A práve preto som si aj ja zakúpila 200 korálok v mnohých farbách, ktoré som našla na postovnezdarma.cz
Vlastnosti
·         Materiál: sklo
·         Veľkosť: 2 mm
·         Množstvo v balíčku: cca 200 kusov
·         Na výber z množstva farieb

Osobná skúsenosť
Dodávka bola veľmi rýchla. Keďže som tieto korálky zakúpila ako skladovky, prišli mi do 4 dní. A na to že je to česká firma (takže mi balíček prišiel až z Česka) si myslím, že to je naozaj veľmi rýchle dodanie.

Tieto korálky som si zakúpila hlavne vďaka zaujímavým sviežim farbám. Napriek tomu, že z niektorej farby bolo korálok viac a z niektorých naopak menej, veľmi sa mi toto balenie páčilo.
Keďže korálky nie sú veľmi veľké, dajú sa použiť aj na zdobenie rôznych obrázkov, magnetiek a podobne. Skrátka si vytvoriť originálny design poprípade si s ich pomocou vytvoriť nejaký zaujímavý farebný rám.

Korálky sa taktiež dajú použiť aj na oči rôznych podomácky vyrobených plyšákov a samozrejme majú i množstvo rôznych iných využití, záleží to hlavne na vašej fantázií.

Najčastejším využitím je ale použitie korálkov na rôzne zaujímavé šperky, či už viacradové náušnice, náramky či náhrdelníky.

Mne osobne sa ale tieto korálky páčia najmä pri predstave, že budú zakomponované pri výrobe lapača snov. Majú krásne farby, sú malé a práve preto by boli naozaj veľmi dobrým prvkom pri tvorbe siete v lapači snov.

V každom prípade sú ideálne pri rôznych zaujímavých DIY výrobkov a určite sa hodia každému človeku, ktorý rád vyrába rôzne vecičky.

VÝHODY
Veľkosť (2 milimetre)
Množstvo (cca 200 kusov v balíčku)
Materiál (sklo)
Farba (rôzne farby v balíčku)


NEVÝHODY
Hoc si človek môže vybrať prvú alebo druhú možnosť (korálky v mnohých farbách), je to viac menej tip, keďže tieto dva balíčky nie sú nijak odlíšené.
Cena (zdá sa mi byť troška vysoká, cena je však vysoká kvôli tomu, že je to skladovka)


Čo hovoríte na tieto korálky? Viete si ich predstaviť v nejakom DIY výrobku?

10 komentárov:

 1. Přijde mi, že tahle stránka kupuje produkty na ebay a pak je prodává mnohem dráž :) Mrkla bych po těhlech věcech právě na ebay, tam bývají za pár kaček :)

  Ili Libertad

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. a to jsem zrovna chtěla říct, jak se musim na tu sránku juknout.. takže se spíš musim naučit nakupovat na ebay, at furt nemusim otravovat kamaráda :D :)
   Lovies 47
   Zvu tě na GIVEAWAY o knihu, náhrdelník a pleťovou masku

   Odstrániť
 2. určite si viem predstaviť vyrobiť z nich nejaký pekný náramok, pretože ružovú milujem! :P.

  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak tie vyzerajú fakt dobre. Na diy ako stvorené. Ja ale zháňam také trochu väčšie trblietky, aby boli vidno dobre aj na oblečení :)
  GlitterCircus

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Korálky jsou pěkné, jen bych u sebe asi nenašla využití. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Přesně takové korálky jsem jako malá úplně milovala a vyráběla různé přívěšky, náramky.. :) The Colorful Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ty jsou božííííí!!! Růžovou mám moc ráda :))

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ahojte :) Ďakujem veľmi pekne za každý komentár. Veľmi si to vážim.

  Čo sa týka kupovania cez e-bay, nejak som sa k tomu ešte nedostala, odrádzajú ma vybavovačky po anglicky, no určite sa k tomu už niekedy odhodlám

  OdpovedaťOdstrániť
 8. wow amazing..

  http://www.angelnx.com/

  http://www.angelnx.com/Sarees

  OdpovedaťOdstrániť