Nákup na parfums.sk (2/5)

12:26:00 Katarína Sládečková 10 Comments

Pokračovanie nákupu na parfums.sk
O značke Lacalut
Kozmetika Lacalut | Lacalut - pre kompletné zdravie ústnej dutiny. Lacalut je kompletný rad starostlivosti o ústnu dutinu vyvinutá špeciálne pre ochranu pred častými zdravotnými problémami, ako sú paradentóza alebo krvácanie. Výrobky tejto značky sa navzájom dopĺňajú a tvoria komplexný systém ochrany zubov a ďasien. Značka prípravkov pre ústnu hygienu Lacalut je na slovenskom trhu už 16 rokov a zahŕňa v niekoľkých typových radoch zubné pasty pre deti i dospelých, zubné aj medzizubné kefky, ústne vody, prípravky pre "tretie zuby" a ďalšie doplnkové produkty. Jednotlivé rady sa zameriavajú na špecifické účely, ako je napríklad šetrné bielenie zubov, starostlivosť o citlivé zuby alebo ochrana pred zápachom z úst. Veľmi úspešný je vďaka svojej unikátnej účinnosti napríklad rad Lacalut aktiv. Tento systém komplexnej ochrany zubov pred zápalom ďasien sprevádzaným krvácaním a vznikom parodontitídy, vyvinutý renomovanou univerzitou vo Freiburgu, zahŕňa zubnú pastu, ústnu vodu a špeciálnu zubnú kefku. Tím odborníkov, ktorý stojí za značkou Lacalut, presadzuje zdravý životný štýl a snaží sa apelovať na verejnosť, aby nepodceňovala správnu starostlivosť o zuby i celú ústnu dutinu. Pretože hygienické návyky si vytvárame v detstve, kladie Lacalut veľký dôraz na túto vekovú skupinu, pre ktorú vytvorila Lacalut detský program podporujúci prevenciu vzniku zubného kazu systémom zubných pást a zubných kefiek, prispôsobených podľa veku dieťaťa. Zubný kaz a zápal ďasien patrí v súčasnosti medzi najčastejšie ochorenia. Tí, ktorí si uvedomujú, že zdravie celého tela začína v ústnej dutine, volia pre starostlivosť o ňu Lacalut.

Osobná skúsenosť
S touto zubnou pastou sme nadmieru spokojní. Naozaj pomáha s citlivými a krvácajúcimi ďasnami a na parfums.sk je zároveň za veľmi dobrú cenu.
Ja osobne som si kúpila 5 týchto Lacalut Activ pást s objemom 75ml.

Cena: obvyklá cena za túto pastu je 2,60€ za 75ml a 3,90€ za 100ml

Ďalším nakúpeným produktom bola zubná pasta Elmex Sensitive

Niečo o tejto paste:
ELMEX 75ml sensitive Zubná pasta s aminfluoridom chráni zubné krčky pred kazom a znižuje ich citlivosť. Vysoko účinný aminfluorid vytvára na obnažených a citlivých zubných krčkoch s jemnou sklovinou ochrannú vrstvu, ktorá chráni a umožňuje ich šetrné a jemné čistenie. elmex SENSITIVE PLUS zubná pasta s aminfluoridom čistí zuby jemným spôsobom a tak nepoškodzuje krehké zubné krčky. Navyše vysokoúčinný aminfluorid chráni pred zubným kazom.  Použitie Na každodennú ústnu hygienu, po jedle, dospelí a deti od 6 rokov. Odporúčame používať spolu s ústnou vodou elmex® SENSITIVE PLUS s aminfluoridom. Balenie 75ml Dávkovanie Používajte dvakrát denne, najlepšie po jedle. Zloženie Obsah fluoridu: 1 400 ppm, obsahuje olaflur Upozornenie Deti vo veku 6 rokov, vrátane: pri čistení zubov použite množstvo veľkosti hrachu pod dohľadom dospelej osoby, aby sa minimalizovalo prehltnutie. Ak je fluorid prijímaný z iných zdrojov, konzultujte so svojim zubným lekárom alebo všeobecným lekárom.

Osobné skúsenosť
Táto pasta mi k zubom naozaj vyhovuje, je šetrná a zuby mám po nej celý deň čisté.
Ja osobne som si kúpila 3 tieto pasty, nakoľko som ich už skúšala a sú naozaj veľmi dobré

Cena: zvyčajná cena za pastu s objemom 75ml je 4,60€


Skúšali ste už tieto dve pasty? Ak áno, čo na ne hovoríte?

10 komentárov:

 1. Elmex používam a je veľmi fajn, Lacalut mi nejak nesedel

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wau to je zásobička :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/09/chlorella-pura-regeneracni-krem-s-cgf.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já nepoužívám ani jednu, Elmex teda aspoň znám, no :D Osobně nedám dopustit na Sensodyne :)

  Zrzavá katastrofa

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mas teda peknou vybavu. Ja pouzivam take elmex a zatim fajn.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť
 5. elmes je super..
  terievans98.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já používám elmexku, ale většinou oranžovou. Přítel má tuto zelenou a je s ní moc spokojený. O jiné pastě ani slyšet nechce. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Mne osobne (resp. nám) sa tieto dve najviac osvečili najmä na citlivé zuby atď. odkedy ich používam, zubárka mi nenájde kaz popr. 1 :D Čo je v porovnaní s predchádzajúcimi (4-5 za rok) neporovnateľné :D Ale ešte stále sa bojím chodiť k zubárke

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Nice post..

  http://www.angelnx.com/

  http://www.angelnx.com/Sarees

  OdpovedaťOdstrániť