Liečenie čakier

Už dlhšiu dobu ma nejak zaujímajú čakry a preto som sa rozhodla siahnuť po knihe liečenie čakier, ktorá je cenovo veľmi prístupná.


Výzor
Kniha má veľmi zaujímavú a peknú obálku, ktorá ma naozaj veľmi oslovila.

Obsah
Táto knižka je napriek svojmu neveľkému objemu dostatočná na pochopenie toho, čo sú to čakry a ako sa o ne starať. Čakry sú dôležitou súčasťou nášho organizmu a ich stav súvisí so všetkým, čo sa deje v našom živote. Ak teda chceme žiť šťastne aj sa duchovne vyvíjať, mali by sme neustále dbať o svoju energetickú rovnováhu a zdravie. Jednoduché a príjemné metódy Doreen Virtue sú dobrou možnosťou, ako na to.

Osobná skúsenosť
Určite viete, že každý človek má vlastnú auru, ktorá sa odvíja od jeho citového a psychického rozpoloženia. Existuje čakra krátkodobého a dlhodobého stavu človeka a ja som a rozhodla spraviť pre seba čo najviac, aby som mala čo najlepšiu a najkrajšiu auru, akú môžem mať.

Veľmi sa mi na týchto technikách páčilo, že tu neboli len reči o tom, čo všetko nám ubližuje a „špiní“ čarky, ale aj techniky, ako si ich môžeme očistiť.

Kniha obsahuje veľa rôznych cvičení, ktoré človeku pomáhajú pri liečení jeho čakier. Ja osobne som tieto cvičenia vyskúšala a ani som neverila, ako silno na mňa táto kniha a toto liečenie zapôsobí. Odrazu sa cítim plná energie a nerozčuľujem sa za každú prekážku, ktorá mi príde do cesty.

Myslím si, že jednoduchým a pochopiteľným spôsobom informuje i začiatočníkov o čakrách a o ich samotnom liečení, čo je podľa mňa naozaj veľká výhoda. V každom prípade by som povedala, že je táto kniha skôr pre začiatočníkov, ako pokročilých.

Určite sa oplatí prečítať hlavne vtedy, keď cítite na sebe tlak a neviete vôbec z čoho, ak sa z vás vytratila radosť a šťastie a aj keď ste na oko šťastný, vnútorne ste to tak už dlho nepociťovali.

Hodnotenie
Kniha je naozaj veľmi dobrá a kvalitná a obsahuje množstvo účinných cvičení. Trocha mi však vadí, že je písaná najmä pre začiatočníkov. Preto je moje hodnotenie 9/10.


Týmto by som sa veľmi pekne chcela poďakovať kníhkupectvu preskoly.sk, ktoré mi túto knihu ponúklo ako recenzný výtlačok. V prípade, že vás kniha oslovila, nájdete ju TU.

Menovky: ,