Október challenge

5:20:00 Katarína Sládečková 8 Comments

Na mesiac október som si pre vás pripravila opäť challenge, tentokrát zaoberajúci sa líčením.Môj piaty challenge – mesiac Október
Tento mesiac bude naozaj veľmi zaujímavý a lákavý najmä pre tie dievčatá či ženy, ktoré milujú líčenie a make-up. Cieľom tohto mesiaca bude zúčastniť sa ľubovoľného kurzu líčenia popr. akcie, kde ma nalíčia. A dokúpiť si aspoň jeden ľubovoľný produkt z oblasti dekoratívnej kozmetiky. Nakoľko však chcem, aby ste vedeli, že sa challenge-u držím, rozhodla som sa ešte pre jednu podmienku. V mesiaci október musím pridať aspoň jeden môj outfit alebo líčenie.

Prečo som si zvolila práve tento challenge?
Ja osobne mám veľmi rada líčenie, avšak nemaľujem sa veľmi často, nakoľko na to nemám čas alebo sa s tým trápim naozaj veľmi dlho a výsledný efekt sa mi nepáči. Práve preto som sa rozhodla aspoň takto sa „nakopnúť“ k líčeniu a možno sa mi to i zapáči a stane sa mojim každodenným kamarátom.
Ja osobne na moje líčenie používam najčastejšie iba riasenku a lesk na pery. Samozrejme, občas použijem make-up, krycí krém, ceruzku na pery, rúž,... avšak tiene na oči nepoužívam takmer nikdy (čo ste si mohli všimnúť aj v mojich outfitoch) a preto chcem vyskúšať „experiment“, ktorý ma naučí maľovať sa alebo ma aspoň na jeden deň skrášli.

Challenge v mojom podaní
Ako som už spomínala, rozhodla som sa navštíviť aspoň jeden kurz líčenia alebo aspoň nejakú skrášľovaciu procedúru kde ma namaľujú, aby som aspoň jeden deň v mesiaci vyzerala naozaj krásne a neodolateľne.

Zároveň si dávam predsavzatie zakúpiť si aspoň jeden kozmetický produkt z rady dekoratívnej kozmetiky a to bez ohľadu na to, čo to bude. Aj keby to bola špirála, lesk na pery alebo paleta očných tieňov, musím si ASPOŇ jeden výrobok zakúpiť, aby som splnila tento októbrový challenge.
V neposlednom rade si dávam ako predsavzatie, že za mesiac október pridám aspoň jeden môj outfit alebo líčenie. Aby ste vedeli, že som tento challenge naozaj začala plniť a že sa ho aj držím.

Prečo práve takto a prečo práve táto kombinácia?
Ja osobne mám veľmi rada líčenie, avšak nie som v tom šikovná. Preto by som si chcela vycibriť moje ruky tak, aby som zvládla aspoň základné líčenie na 1ku a možno ma to „chytí“ natoľko, že sa budem každodenne maľovať.

Zároveň si myslím, že ovládať základy líčenia je veľmi prospešné hlavne vtedy, ak sa chystáme  na nejaké oslavy či akcie. Určite je podľa mňa lepšie zaplatiť niekoľko eur za kurz, avšak potom sa budete môcť líčiť sami, ako viackrát zaplatiť kozmetičke, ktorá nás nalíči. Navyše, keď sa budeme líčiť mi, vieme ako si to predstavujeme a čo očakávame. Ale jej aj keď povieme, čo by sme zhruba chceli, nevidí naše myšlienky a teda nevie presne to, čo si prajeme. Niekedy to je samozrejme lepšie, ale keď máme nejakú predstavu, prečo si ju nesplniť?

Dekoratívnej kozmetiky nikdy nie je dosť a keďže sa zúčastním kurzu alebo aspoň skrášľovacej procedúry, bude najlepšie, keď si svoju dekoratívnu kozmetiku doplním o pár úlovkov.

A nejaký outfit či líčenie chcem hlavne preto, aby ste videli, že sa dôkladne snažím splniť tento challenge.


8 komentárov:

 1. Tak to jsem zvědavá na výsledek této challenge :)

  Ili Libertad

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já mám na říjen taky vymyšlenou svou challenge, týká se ale trochu jiného typu - sportovního života a způsobu stravování :D zveřejním jí asi až podle výsledků, ale zatím se mi to daří dodržovat :) tak jsem zvědavá na tvé výsledky!
  www.getmovincz.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nice pic..

  http://www.angelnx.com/

  http://www.angelnx.com/Sarees

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Také jsem zvědavá na výsledek challenge, určitě dej vědět! :)
  The Colorful Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Držím palce ať výzvu zvládneš. Já se taky denně nelíčím. Většinou sázím na přírodu. Ale někdy mám chvilky, kdy na sebe dám BB, rtěnku, řasenku i stíny. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Skvělá challange :) Těším se na nějaký ten report i kurzu a hlavně na outfit či líčení :))

  ChicByJane.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ja som taktiež veľmi zvedavá na túto challenge, určite by si mohla pridať aspoň jeden príspevok s líčením :)
  Klaudy's shopping enjoyment

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ďakujem baby :) Už sa neviem dočkať môjho výsledku a pravdu povediac, som zvedavá, ako sa s ním popasujem :)

  OdpovedaťOdstrániť