Mary Kay paletka

9:53:00 Katarína Sládečková 9 Comments

Ako posledná novinka, ktorú vám od Mary Kay predstavím je paletka. Táto paletka sa dá zakúpiť opäť v rôznych prevedeniach, tentokrát v dvoch. Mojim výberom sa však stala paletka Metro Modern


Vlastnosti
Objem: 3g
Spojenie metalických a matných tieňov
Sýtosť farby vydrží celý deň
Aplikuje sa ľahko a rovnomerne
Odtiene možno navzájom miešať a vrstviť
Vytvárajú luxusný, žiarivý dojem

Osobná skúsenosť
Toto rozhodovanie bolo pre mňa najťažšie. Vybrať si paletku City Sophisticate (s farbami ružová, fialová, zlatá a krémovo-sivá) alebo Metro Modern (s farbami zmavo modrá, čierna, biela a ružovo-zlatá). Obe paletky obsahujú nádherné farby. Napokon som sa však rozhodla pre Metro Modern a to kvôli mojej „šatníkovej využiteľnosti“. 

Cez jeseň mám modrú koženku, cez zimu čierne bundu, jeseň modrú softšelovú bundu a napokon cez leto môj šatník obsahuje najmä bielu, modrú a rôzne iné farby. (Čo sa týka druhej paletky, fialová a ružová farba nie je veľmi obsiahnutá v mojom šatníku). Navyše biela, rožovo-zlatá a čierna sa hodí ku všetkému a môžem ju teda použiť na ľubovoľnú príležitosť.
Čo sa týka farieb, sú naozaj krásne. Sú matné i trblietavé a ako som už spomínala, čierna, zlatí i biela sa dá použiť takmer všade.

Nanášanie je jednoduché, hlavne preto, že farba takmer okamžite chytá. Je výrazná a nemusím sa s tým hrať pol hodinku, kým si namaľujem oči. Farby sa dajú kombinovať, takže si pokojne môžem spraviť i viacfarebné líčenie bez toho, aby bolo vidieť prechody alebo by to vyzeralo neprirodzene.
Čo sa týka samotnej výdrže, vydrží celý deň a zostane rovnako sýta, ako pri aplikácií, čo je podľa mňa naozaj veľmi veľké plus.

Odmaľovávanie je taktiež veľmi jednoduché. Farba ide krásne dole a to iba s použitím odličovača a odličovacích tampónov.

Hodnotenie

Ako aj pri predchádzajúcich novinkách od Mary Kay, aj s touto novinkou som nadmieru spokojná. Preto je opäť moje hodnotenie 10/10

9 komentárov:

 1. tá má nádherné farby, presne podľa môjho gusta!!! :).

  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne farby, vyzerá to lákavo :)
  www.leekralova.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. S kosmetikou od Mary Kay nemám zkušenosti, ale tato malá paletka vypadá hezky.. Určitě bude dobrá do kosmetické taštičky, nebo na cestování :-)

  Nela z Beauty Charm

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Paletka má nádherné odstíny se skvělou výdrží.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Farby sú super. Vyzerá úžasne.

  inthelaurasworld.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ďakujem baby. Aj mňa farby naozaj oslovili. :) A paletka je fakt super. Malá so všetkými dôležitými farbami :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Pekné zloženie tieňov, ale pigmentácia mi príde nič moc :/
  Lavandula Diary

  OdpovedaťOdstrániť