Decembrové akcie na notino.sk

Aj v mesiaci December si pre vás pripravila stránka notino.sk rôzne akcie, na ktoré sa môžete tešiť.Ako obvykle, aj tentoraz tu máme 100dňovú garanciu na vrátenie peňazí

Názov akcie: 100 dní garancie vrátenia peňazí
Dokedy trvá akcia?: Akcia prebieha od 04.09.2015 do 30.06.2016
Niečo o akcií: Ak zakúpite vybrané výrobky značky Oral-B v období od 1. 7. 2015 do 30. 6. 2016, máte možnosť ich do 100 dní od dátumu zakúpenia vrátiť so zárukou vrátenia peňazí. Na akú adresu produkty vracať, na aké výrobky sa akcia vzťahuje a ďalšie potrebné informácie k tejto akcii nájdete na stránke.
Osobná skúsenosť: Priznám sa, že od Oral-B nemám žiadny výrobok, avšak veľmi často tento produkt reklamujú v reklame. Veľmi sa mi pozdáva, no peniažky naň nemám J V každom prípade ak by som naň mala peniaze, určite po ňom siahnem. Mňa osobne láka používanie takejto elektrickej zubnej kefky, ktorá môže byť účinnejšia ako bežné umývanie zubov, nakoľko oveľa dôkladnejšie a predovšetkým oveľa viac dokáže umyť zuby, ako človek J My také otočky rúk zatiaľ nemáme :D

Ďalšou akciou, ktorú si pre táto stránka pripravila je taktiež veľmi známa, keďže je už v ponuke nejaký ten mesiac J Ide tentoraz hlavne o mužské pohlavie, ktoré by túto akciu mohlo oceniť.

Názov akcie: Špeciálny darček pre pánov!
Dokedy trvá akcia?: Akcia prebieha od 27.07.2015 do vypredania zásob.
Zopár slov o akcií: 1+1 ZADARMO: Kúpte si akýkoľvek parfém Nautica a dostanete ako darček pánsku kozmetickú taštičku
Osobné hodnotenie tejto akcie: Nakoľko nie som chlap, veľmi ťažko sa mi hodnotí, či je to pre mužov zbytočnosť, alebo takýto darček aj využijú. Ja osobne by som ho ale vedela využiť (škoda, že nie je v ženskom prevedení). Takáto taštička je ideálna najmä na cesty. Je malá, praktická a človek sa nemusí báť, že sa mu voňavka vyleje v taške a v taške narobí nejakú tú šarapatu. Zároveň ju človek oveľa rýchlejšie a ľahšie dokáže nájsť vo svojej taške, cestovnom ruksaku alebo kdekoľvek inde. Podľa mňa, je to veľmi praktický a určite aj účinný darček k nákupu J

A ako posledná akcia v tomto príspevku bude opäť pre ženy. Tentokrát to ale nebude žiadna akcia, zľava či podobné, ale rovno darček k nákupu.

Názov akcie: Úžasný darček od Maybelline
Dokedy trvá akcia?: Akcia prebieha od 09.11.2015 do vypredania zásob.
Zopár slov o akcií: Vyberte si z našej skvelej ponuky kozmetiky Maybelline za skvelé ceny, nakúpte aspoň za 11 EUR a my vám ako darček pošleme štýlovú kozmetickú taštičku. Tak na čo čakáte?
Osobné hodnotenie tejto akcie: Napriek tomu, že je kozmetika Maybelline troška drahšia (teda, najmä niektoré kúsky), je naozaj veľmi kvalitná a veľmi rada ju používam. Škoda len, že mám teraz zásobu dekoratívnej kozmetiky naozaj veľkú, inak by som po nej okamžite siahla. Čo sa týka samotnej kozmetickej taštičky, veľmi ma oslovila. Má veľmi pekný lesklý vzhľad, ktorý sa taktiež veľmi dobre bude hľadať v kabelke alebo aj v školskej taške či cestovnej taške. Zároveň je táto taštička čiernej farby, takže nie je vôbec extravagantná a veľmi sa mi páči.


Čo hovoríte na takéto akcie? Oslovili vás?

Menovky: ,