Lak na vlasy

15:11:00 Katarína Sládečková 11 Comments

A opäť sú tu sviatky. Len prednedávnom sa skončili Vianoce a teraz na nás čaká Nový rok. Chodíme po oslavách, poprípade na diskotéky a chceme vyzerať čo najlepšie. Oblečiem si pekné oblečenie v ktorom sa cítim dobre, namaľujem sa, no s mojimi hebkými, krepovitými a nepodajnými vlasmi to nie je až tak jednoduché. Práve preto som siahla po laku na vlasy s názvom Mega strong styling. Stylingové produkty sa u mňa na blogu veľmi často neobjavujú, nakoľko sa s vlasmi nezvyknem nejak zaoberať (aj tak je to u mňa viac-menej beznádejné). Keď však prídu oslavy či rôzne podujatia, na ktorých chcem vyzerať naozaj fantasticky, môj skepticizmus voči vlasom musí ísť preč a musím s nimi niečo urobiť. A keďže mi lak na vlasy so silou stylingu nikdy nestačí, musím prejsť do vyšších čísel. Od Nivei som ešte nemala žiadny lak na vlasy, takže tento bol pre mňa premiéra.

Vzhľad
Jeho obal je jednoduchý no i tak veľmi zaujímavý. Má veľmi peknú kombináciu farieb a zaujímavé tvarovanie, ktoré by som si určite všimla aj v obchode. 

Vôňa
Pri prvom použití ma veľmi zaujala jeho vôňa. Je veľmi jemná a príjemná. 


Osobná skúsenosť
Pri prvom použití ma veľmi prekvapil. Nie len jeho veľmi príjemnou vôňou ale aj tým, že na vlasoch zanecháva jemný lesklý filter (naozaj veľmi jemný), ktorý podľa mňa vyzerá super. A taktiež sa mi veľmi páči jeho fixácia, ktorá je naozaj silná a udrží mi vlasy v tom správnom stylingu aj keď tancujem alebo robím čokoľvek iné. Taktiež ma oslovilo, že vlasy takmer nezlepuje, čo je podľa mňa veľké plus.Veľmi dobre sa rozčesáva aj napriek jeho vysokej fixácií (rozčesávala som ho Tangle Teezerom). Mne osobne držali vlasy veľmi pekný tvar aj po rozčesaní cca 2-3 dni. Teda, vydrží celú noc, čo je podľa mňa úžasné.


11 komentárov:

 1. Já laky na vlasy nepoužívám, ale vypadá dobře:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. great as always :)

  http://itsmetijana.blogspot.rs/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ďakujem baby za krásne komentáre. Tento lak som si naozaj veľmi obľúbila :) A určite po ňom siahnem aj nabudúce

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Taky jsem používala takovéhle laky s vyšším číslem, ale tenhle jsem nikdy neměla :)

  eL

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mně tenhle lak vůbec nevyhovuje, mám jiné oblíbence :)
  HAUTE BASICS

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já laky na vlasy moc nepoužívám, jelikož jsem nenarazila na žádný, který by splňoval všechny mé požadavky.. Asi jsem moc náročná :-D

  Nela z Beauty Charm

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ja tužidla na vlasy nepoužívam ale presne tieto kupujem mojej mamine dobre držia a sú kvalitnejšie sko ktorekoľvek iné, a tak isto majú užasne aj laky na vlasy

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Súhlasím so všetkym čo si napisala...vnimam ho tak isto a použivam už dlho len tento.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. ja mám tiež jemné vlasy,a používam ho tiež som velmi spokojná :)

  OdpovedaťOdstrániť