Môj nákup na notino.sk

10:51:00 Katarína Sládečková 8 Comments

Neodmysliteľnou súčasťou môjho života sa stali žuvačky. Žuvačky mám v školskej taške, kabelke, tréningovej taške ale aj doma. Jednoducho všade, kde sa pohnem. Nie že by som na nich bola závislá, ale naozaj veľmi som si ich obľúbila, hlavne ak potrebujem niečo rýchlo zjesť a nemám po ruke nič. Žalúdok mi to nachvíľku „oklame“, kým budem mať čas spraviť si niečo na jedenie. Zároveň osviežia dych a teda sú super doplnkom kabelky ak by som si chcela umyť zuby, no nemôžem. A hlavne, určite je to praktickejšie ako nosiť zubnú kefku a pastu v kabelke.Tieto  žuvačky majú bieliaci účinok. Napriek tomu, že som nezbadala, že by mi bielili zuby, majú naozaj veľmi dobrú chuť a taktiež dlho vydržia v ústach. Práve ich dlhá žuvateľnosť je vec, ktorá ma u nich naozaj veľmi potešila, keďže v dnešnej dobe sa čoraz častejšie stretávam so žuvačkami, ktoré stratia chuť po pár minútach. Taktiež mi po nich ostáva príjemný dych.

Podobne, ako Youtuel Pharma B5, aj pri týchto žuvačkách som si nejak nevšimla bieliaci účinok. Na oplátku ako pri predchádzajúcich, aj tieto majú veľmi dobrú chuť, dlhú žuvateľnosť a zostáva mi po nich svieži dych. Zdá sa mi však, že tieto Classic žuvačky majú jemnejšiu chuť a Pharma B5 žuvačky majú mentolovejšiu príchuť. Iný rozdiel medzi nimi som si však nevšimla.

Korekčná tyčinka patrí taktiež k produktom, bez ktorých si neviem predstaviť ráno. Napriek tomu, že ju nepoužívam každý deň, určite je dobré mať nejakú korekčnú tyčinku v skrinke, keby sa mi objavilo akné alebo iné nepekné fľaky a chcela by som ich veľmi ľahko a rýchlo zakryť. Konkrétne túto korekčnú tyčinku je možné kúpiť v 3 odtieňoch a ja som si vybrala odtieň Natural Beige. Zdala sa mi byť najprirodzenejšia a našťastie som farbou aj trafila. Pupáky a akné veľmi pekne prekryje a pri aplikácií spolu s podkladovou bázou a make-upom sú pupáky takmer neviditeľné. Taktiež ju používam ak som v nejakej partií začervenaná.

Ako bonus som k objednávke dostala vzorku MEDIBLANC Whitening 10ml – bieliaca zubná pasta.


8 komentárov:

 1. Tak to je škoda, že tie žuvačky nebielia zuby, pretože potom by boli dokonalé! Super článok :D
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 2. škoda že nebielia, hneď by som skúsila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tá korekčná tyčinka vyzerá super, ja mám doma od oriflame a musím povedať, že vôbec nekryje :)
  www.vanesasworld.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Kdyby ty žvýkačky bělili zuby, tak si je taky koupím. :-) Ta tyčinka vypadá fajn. Teď ale hodně preferuji tekuté korektory, ale každému vyhovuje něco jiného. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pěkné nákupy :) já žvýkačky moc často nežvýkám, ale kdyby bělily zuby, tak bych možná změnila názor :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja sa pri zuvackach strasne bojim ze mi z nich vypadaju blomby, takze ich vyuzzivam minimalne..... taky som ja strachopud :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. o žuvačkach som ešte nepočula ale ked som si objednavala na parfums tak mi tiež prišla vzorka zubnej pasty a celkom je dobra:)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ďakujem baby za krásne komentáre. Je pravda, že som ten bieliaci efekt nejak nezaevidovala no možno treba žuvačky používať dlhšie. V každom prípade chutia veľmi dobre

  OdpovedaťOdstrániť