Môj nákup na notino.sk (1/10)

12:08:00 Katarína Sládečková 7 Comments

Na stránke parfums.sk veľmi rada nakupujem. Vždy sa tam nájdu naozaj veľmi dobré akcie a dokonca na tejto stránke nájdem nie len dostupné veci v kamenných obchodoch, ale aj kozmetiku z katalógov, ako napríklad Mary Key, Oriflame či Avon, ktorú mam taktiež veľmi rada. Tentokrát som si spravila naozaj veľkú objednávku v hodnote 105€, takže vám tu postupne budem pridávať veci, ktoré som si na stránke zakúpila. Nakoľko som si však kupovala veci (ktoré poznám a mám ich rada) aj vo väčšom počte, z tohto nákupu pridám dokopy 11 príspevkov. Verím, že vás tieto články budú taktiež zaujímať.

V prvom článku vám predstavím moje osvedčené výrobky a to dva dezodoranty a lak na vlasy.

Tento antiperspirant má nádhernú vôňu a veľmi rada ho používam najmä pri športe. Na oblečení nezanecháva škvrny a má naozaj veľmi pekný, ženský obal. Vydrží mi cca celý deň bez výraznejšej fyzickej námahy no pri tréningu ho používam raz za 3-4 hodiny. Napriek tomu, že nevydrží 48 hodín, som s ním veľmi spokojná.

Ako si môžete všimnúť, v obchode je vykreslený ako biely antiperspirant, avšak časom sa u neho zmenil obal a teraz je bielo čierny. Aj tento má veľmi peknú vôňu a keďže rada vymieňam vône, hneď som si kúpila oba. Vlastnosti má veľmi podobné, ako Skin Care, avšak rozdielny je vzhľad a hlavne vôňa. Pri oboch sa mi páči, že sa dajú spreje zamknúť, takže sa nemusím báť, že sa mi v taške rozlejú (práve preto ich veľmi rada beriem aj na cesty).

Tento lak na vlasy ste u mňa mohli vidieť aj prednedávnom, kedy som vám opisovala, že som s ním naozaj veľmi spokojná. Práve to bol dôvod, prečo som neváhala a hneď siahla aj po ďalšom balení. Páči sa mi, že vlasy nezlepuje, zanecháva ich prirodzené a vďaka jeho „mega strong“ efektu udrží tvar aj nepoddajným vlasom, s ktorými si každý lak nevie dať rady. Nakoľko mám aj ja nepoddajnú vlasy, veľmi ma potešilo, že som konečne našla lak na vlasy, ktorý mi sadol ako uliaty.


7 komentárov:

 1. Těším se na postupné odkrytí výrobků, které sis u nich nakoupila. Takové články mě moc baví. :-) Laky na vlasy sice nepoužívám, ale Rexonu bych ráda vyzkoušela. Já momentálně používám Garnier, který mi hezky voní.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Takove odtajnovani balicku je super. Laky na vlasy jsem prestala pouzivat bo si uz nezehlim vlasy.

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pěkný nákup, jsem už teď zvědavá, co sis dále nakoupila, takové tajemné články jsou super!.))

  **Pinki Claire**

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ďakujem baby za komenáre :) Ja osobne som tento lak už mala a moc sa mi osvedčil a potom tie rexony sú super tiež :) a majú krásnu vôňu

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tieto Nivea laky na vlasy som kupovala už dávnejšie pre maminu lebosa mi zdali najlepšie a aj sú, ale teraz skúšam Cien a mám taký pocit že drží tiež veľmi dobre a za smiešnu cenu:)

  OdpovedaťOdstrániť