Suchý šampón od Klorane

13:57:00 Katarína Sládečková 16 Comments

Určite sa vám už niekedy stalo, že ste boli chorá, unavená, alebo sa vám skrátka nechcelo ísť si umyť hlavu, a keď ste sa ráno zobudili a pozreli ste sa do zrkadla, vedeli ste, že ste spravili chybu, a mali ste si tie vlasy aj tak umyť. Napriek tomu, že sa nemôžete vrátiť v čase a svoje rozhodnutie zmeniť, existuje pomocník, ktorý dokáže tento problém vyriešiť. Je ním suchý šampón.


Ja osobne síce nepoužívam suché šampóny nejak často, no vždy musím mať aspoň jeden v skrienke, pretože nikdy neviem, čo sa môže stať. Momentálne je v mojej skrinke suchý šampón od Klorane,  konkrétne s výťažkami zo žihľavy, ktorý som dostala na otestovanie zo stránky blogerky.cz.

Aplikácia
Aplikácia týchto suchých šampónov je naozaj veľmi jednoduchá a hlavne výsledok je okamžitý. Ako prvé je treba šampón poriadne pretrepať. Následne je treba šampón aplikovať cca zo vzdialenosti 30cm na korienky vlasov a počkať 2 minúty. Potom stačí len vyčesať a "tam-ta-da-dá", vaše vlasy sú ako znovuzrodené, čerstvé a umyté.

Osobná skúsenosť
Ja osobne som s týmto suchým šampónom naozaj veľmi spokojná. Moje vlasy po ňom vyzerajú veľmi pekne a hlavne sa nemusím hanbiť za to, ako moje vlasy vyzerajú. Je to taká moja rýchla záchrana, bez ktorej sa necítim vo vlastnej koži (nikdy neviem, čo sa môže stať). Určite by som odporúčala každej žene mať aspoň jeden takýto suchý šampón vo svojej skrinke.


Výhody
nanáša sa v spreji
okamžitý účinok
bez použitia vody
vydrží celý deň

16 komentárov:

 1. Já osobně mám jen zkušenosti se suchým šamponem od Batiste, se kterým jsem spokojena, ale po tomhle jsem už taky koukala, takže přemýšlím, že koupím a srovnám a budu používat ten lepší. Hodí se mi to hlavně na tábor, kdy je možnost mýt si hlavu cca. co 3-4 dny, nebo v potoce - a já s mými mastnými vlasy opravdu trpím.

  **Pinki Claire**

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to máš pravdu. Je som si tiež kúpila Batiste a je fajnový a teraz som vyskúšala tento :) A do tých táborov je to fakt perfektné :)

   Odstrániť
 2. Nebělí ani nešedí vlasy? Chci zkusit nějaký nový, můj současný mi s vylepšením designu jaksi přestal vyhovovat... :/

  Zrzavá katastrofa

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj :) samozrejme, keď nastirekaš na vlasy tak je tam taký biely povlak. Ale pokiaľ počkáš 2 minúty a potom si ho poriadne rozčešeš (ja zvyknem ešte prejsť uterákom) tak nebieli. :) Teda aspoň moje vlasy

   Odstrániť
 3. super clanek, ja osobne nepouzivam moc suche sampony, ale uznavam ze se to nekdy hodi:)

  PS: Zvu te na svoji giveaway a budu rada kdyz se prihlasis:)
  Bridge of Memories

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já mám variantu s obilnými klíčky, a zatím jsem také spokojená :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Také jsem na testování dostala tento suchý šampón, akorát mám variantu s ovesným mlékem pro kaštanové až hnědé vlasy a jsme s ním zatím také spokojená :-)

  Nela z Beauty Charm

  OdpovedaťOdstrániť
 6. momentálne používam jeden od batiste a nemôžem si vynachváliť, vlasy sú ako umyté celý deň a ešte k tomu aj krásne vonia :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ďakujem baby za krásne komentáre. Suché šampóny nepoužívam často, no musíte uznať, že mať aspoň jeden v skrinke na nevyhnutné prípady sa oplatí. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Vůbec neznám, ale vypadá zajímavě, já používám suchý šampon od Batiste :)

  SmileThess

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Suchý šampón od BATISTE je OK. Potvrdzujem to, čo napísala "AMIE", najprv biely povlak, vlasy akoby pomúčené, avšak po vyšúchaní uterákom a vyčesaní( účes nestratí tvar), biela múka sa vyčeše. Vylepšenú receptúra oproti tým AMICA šampónom z minulosti. To bol čistý prášok ..múka..no des!!!! Predĺžite si dobu, kým si umyjete vlasy aj o 48 hod.Len potom pri samotnom umývaní vlasov , pozor, pooooriadne vydrhnúť a viackrát umyť a a opláchnuť. ja používam aj lak..tak možno že preto.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Suchý šampón od BATISTE je OK. Potvrdzujem to, čo napísala "AMIE", najprv biely povlak, vlasy akoby pomúčené, avšak po vyšúchaní uterákom a vyčesaní( účes nestratí tvar), biela múka sa vyčeše. Vylepšenú receptúra oproti tým AMICA šampónom z minulosti. To bol čistý prášok ..múka..no des!!!! Predĺžite si dobu, kým si umyjete vlasy aj o 48 hod.Len potom pri samotnom umývaní vlasov , pozor, pooooriadne vydrhnúť a viackrát umyť a a opláchnuť. ja používam aj lak..tak možno že preto.

  OdpovedaťOdstrániť