Februárove akcie II

Ak milujete nádherné jemné ženské vône, určite nepremeškajte akciu, ktorá práve prebieha na stránke parfums.sk
...
Názov akcie: Celá sada za cenu parfému!
Trvanie akcie: Akcia prebieha od 14.12.2015 do vypredania zásob.
Niečo o akcií: Mimoriadna akcia so značkou Oriflame - stačí si kúpiť toaletnú vodu Oriflame Divine 50 ml a k jej nákupu dostanete od nás zadarmo dezodorant s rovnakou vôňou Oriflame Divine 50 ml a telový krém Oriflame Divine 250 ml. Tak neváhajte, táto sada bude skvelým vianočným darčekom
Osobné hodnotenie: Túto vôňu som už raz mala a bola som z nej nadšená. Vždy sa mi veľmi páčila a jej momentálna cena je úžasná. Navyše keď je k tomu krém a dezodorant, je to naozaj super a určite by som siahla po tejto akcií. Vôňa je ľahká, sladká, nežná a jednoducho pre mňa ako stvorená. Pre tých, ktorí túto vôňu nepoznajú, určite môžem len odporúčať.

Ďalším prekvapením, ktoré si pre nás táto stránka pripravila patrí našim nechtom.
...
Názov akcie: Pilník Bohemia Crystal ZADARMO!
Trvanie akcie: Akcia prebieha od 12.01.2016 do vypredania zásob.
Niečo o akcií: Kúpte si čokoľvek od značky Bohemia Crystal za minimálne 12 EUR a dostanete od nás praktický sklenený pilník na nechty ako darček!
Osobné hodnotenie: Nakoľko mám elektrický pilník, tento by sa u mňa nejak nevedela využiť. Nakoľko však vyzerá veľmi dobre, určite si ho viem predstaviť dať kamarátke a zakomponovať ho do nejakého darčekového balíčka. Moja kamarátka neustále používa laky a o svoje nechty sa vzorne stará, preto by možno aj samotná akcia mohla byť atraktívna. V každom prípade si neviem predstaviť, že by som si nakúpila toľko pilníkov a ešte by som jeden dostala. Vidím využitie iba ak by som kupovala nejaký set alebo by sme sa pri nákupe spojili viacerí. V každom prípade sa mi darček naozaj veľmi páči. Pilník vyzerá super.

A čo vy? Využívate akcie, či ste skôr človek, ktorý nakupuje len to, čo potrebuje?

Menovky: ,