Môj nový štetec

1:16:00 Katarína Sládečková 13 Comments

O pár mesiacov bude mať môj super kamarát svadbu a keďže mám česť stužkovať ľudí na jeho svadbe, rozhodla som sa, že budem vyzerať naozaj famózne. Predsa len už nebudem reprezentovať iba seba, ale aj jeho. Práve to ma prinútilo kúpiť si nový štetec na očné tiene. Doposiaľ som používala iba štetce, ktoré boli v paletkách. Tentokrát som však chcela niečo kvalitné a už dlhšie som nad takýmto štetcom rozmýšľala.

Tento klasický štetec na očné tiene je univerzálny a vďaka nemu sa tiene ľahšie aplikujú. Pre čo najlepšiu manipuláciu by mal mať primeranú veľkosť, mal by byť plochejší a so zarovnanými štetinkami. Dokáže naniesť očný tieň na celú plochu viečka. Niekedy sa používa aj na obočie ako rozjasňujúci tieň. Vďaka tomuto štetcu je možné pigmentáciu vrstviť. Treba však dávaťpozor na to, aby neškriabal a nedráždil oko.

Ako prvú vec, ktorú by som na tomto štetci chcela zdôrazniť je to, že je vegánsky. Rukoväť je z bambusového dreva a štetiny sú syntetické. Dĺžka štetca je 16 cm.

Štetec má naozaj úžasnú rukoväť. Vôbec sa z ruky nešmýka a veľmi dobre sa s ním manipuluje. Čo sa týka samotného líčenia, dokáže veľmi dobre nalíčiť a určite lepšie, ako obyčajné štetce, ktoré sú v paletkách. Ani som netušila, že je to taká úžasná vec.

Čo sa týka samotných štetiniek: nepichajú, nevypadávajú a hlavne sú naozaj veľmi jemné k oku. Viečko dokáže úžasne nalíčiť a najmä ho nedráždi. Vďaka nemu si dokážem spraviť dokonca aj dymové líčenie, ktoré vyzerá naozaj úžasne. Práve preto ho využijem aj na kamarátovu svadbu.

Čo sa týka samotného čistenia, čistí sa naozaj veľmi jednoducho. Pri oplachovaní pod vodou taktiež nevypadávajú štetinky, čo ma veľmi teší. Veľmi jednoducho a ľahko sa oplachuje a čo viac, dá sa vyčistiť bez toho, aby sa rozpadol. Nie ako štetce pribalené v paletkách, ktoré sa častokrát rozpadnú pri oplachovaní. Vďaka dôkladnému čisteniu vydrží dlhšie a hlavne sa v ňom nebudú ukladať baktérie. Štetec je možné očistiť pod vlažnou vodou s troškou mydla a následne osušiť uterákom alebo špeciálnym prípravkom na čistenie štetcov.

13 komentárov:

 1. Nějaký podobný štětec mám taky, je moc fajn :)

  eL

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja vždy používam len štetce, tie z paletiek moc nemusím :)
  www.vanesasworld.blogspot.com aj s Giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak isto. Odkedy som vyskúšala tento, určite už nesiahnem po štetci z paletky

   Odstrániť
 3. Ahoj :) Většina štětců v paletkách bývá na nic .. Jinak to vždy začíná jedním štětcem na oční stíny, pak přijdeš na to, že na takové líčení se Ti hodí, ale na makové by to chtělo širší a na ty povidlové zase kulatý atd.. A pak jich máš doma tolik, že je nemáš kam dát, no ale za ten efekt, který vykouzlí na očích, to stojí :)

  veveyre.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D Ako vieš, že už som aj pozerala ďalší, či neskúšam ale tentokrát skosený :)

   Odstrániť
  2. Ty mám doma dva :) Jeden obyčejný a jeden hodně chlupatý a ten je úplně bezvadný na kouřovky ^^

   Odstrániť
 4. Tento štětec by se mi taky hodil. Mám doma, ale úplně jiný a z toho vypadávají štětiny jedna radost. Měla bych se konečně podívat po něčem kvalitnějším. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite tento odporúčam. Vôbec mu šteteinky nevypadávajú a je super

   Odstrániť
 5. Štetec vyzerá úžasne, ja som štetec pri paletke ešte nemala, len tie penové aplikátory :)
  www.leekralova.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 6. páni, to je čest s tou svatbou :)) já mám od Ecotools a myslím, že jsou taky veganské a hodně mi tenhle připomínají, no jsou skvělé, jen by mohly mí větší rukojeť :)
  www.plesatazpevacka.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mne tento vyhovuje aj samotnou dĺžkou. A s tou svadbou máš pravdu. Naozaj ma to príjemne prekvapilo :)

   Odstrániť