Shopoholizmus je moja slabina

9:58:00 Katarína Sládečková 13 Comments

U nás doma sa veľmi často používajú aj tuhé mydlá. Preto som sa rozhodla nakúpiť aj niekoľko z nich. Všetky z mydiel som vyberala tak, aby boli vhodné aj pre deti.Toto mydlo ma zaujalo najmä kvôli jeho tyrkysovej farbe a tým, že obsahuje výťažky z mlieka. Mydlo je antialergické a veľmi dobre sa s ním umýva. Taktiež malo naozaj super cenu.

Toto mydlo máme v sprchovom kúte, nakoľko po sprche obvykle ideme spať. Napriek tomu, že spánok na nás neúčinkuje (asi to funguje len na deti), veľmi sa mi páči jeho vôňa a tiež to, že je antialergické. Veľmi som si ho obľúbila aj preto, že sa s ním veľmi dobre umýva, nehrudkuje sa a na tele vytvára veľmi jemný, hebký filter. Kvalitatívne by som ho ohodnotila rovnako ako aj predchádzajúce mydlo, rozdielna je asi iba vôňa a zloženie.

Johnson´s Baby nebola však jediná značka, z ktorej som si vybrala produkty.

Priznám sa, že doteraz som nezistila aký je rozdiel medzi modrým a žltým mydlom Bupi Bupi. Preto som sa rozhodla pozrieť si to na internete, kde som zistila, že mydlo modrej farby je mydlo s lanolínom a to druhé, žlté mydlo, je mydlo s olivovým olejom. Pri dôkladnejšom študovaní týchto dvoch mydiel som zistila, že majú aj trocha inú vôňu. Vôňa tohto mydla nie je však výrazná a preto ju nie je takmer cítiť. Obe mydlá sú antialergické, takže sú vhodné tak pre malé dieťa, ako aj dospelého človeka. Mydlá perfektne hydratujú a zjemňujú pokožku rúk, ale aj tela. Obe mydlá sú dermatologicky testované, obsahujú parfum bez alergénov a sú antialergické. Veľmi ma oslovila aj ich cena, pretože som ich kúpila iba za 0,49€.


A čo vy? Používate tuhé mydlá? Aké máte s nimi skúsenosti?

13 komentárov:

 1. My tuhé mydlá moc nepoužívame, hlavne nie namiesto sprchového gélu iba na ruky a to tiež veľmi málo keďže máme tekuté mydlo :)
  www.leekralova.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. My väčšinou tiež kupujeme tekuté mydla :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já tuhý mýdla nemůžu vystát, chápu, že tyhle, určené pro mimča, budou šetrnější, ale stejně k nim mám lehký odpor..:)

  ChicByJane.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja mám tiež rada tuhé mydlá, väčšinou kupujem v DMku od Alverde (:

  Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
 5. já používám tuhá mýdla na čištění štětců.. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja na čistenie špeciálny prostriedok :) Ale určite vyskúšam :)

   Odstrániť
 6. Hi!
  Nice blog!
  I started follow your blog. Can you follow me back?
  Blog CHIC Poradnik I am presenting styling bloggers :)

  http://chicporadnik.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. To je možno pravda že sa s Johnoson's dobre umýva ale detskú pokožku strašne vysušuje... za mňa nula bodov a rovnako všetky mydlá

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ale ty používaš teraz pre mimčo :) A to je podstatný rozdiel :)

   Odstrániť