Môj dvojfázový vodeodolný odličovač

10:21:00 Katarína Sládečková 18 Comments

Konečne sa medzi moje kozmetické úlovky dostal aj dvojfázový odličovač, ktorý dokáže odlíčiť aj vodeodolný make-up. Ja osobne veľmi často používam vodeodolnú špirálu a viem, aké je ťažké zohnať kvalitný vodeodolný odličovač, ktorý bez problémov dokáže odlíčiť aj vodeodolnú špirálu, a to aj v prípade, ak je špirála na mihalniciach vrstvená.

Tento odličovač má objem 100ml, čo je ideálne balenie aj na cestovanie. Veľmi ma oslovil aj priesvitný obal, nakoľko si takto veľmi pohodlne a ľahko môžem sledovať, koľko som z odličovača spotrebovala a predovšetkým to, či si nepotrebujem kúpiť nový odličovač. Taktiež si veľmi ľahko a rýchlo človek všimne, ak by odličovač zabudol pred použitím pretrepať. 

Odličovač je vhodný pre všetky typy pleti. Teda mi v domácnosti postačí mať jeden odličovač pre celú rodinu (mamina, ja, sestra) a nemusíme si kupovať každý vlastný. Zároveň obsahuje vitamíny B, C, E ktoré sú známe pre svoje upokojujúce a revitalizačné účinky. Ako bonus, nie len že pleť odlíči ale ešte ju aj zjemňuje a regeneruje.

Za veľkú výhodu považujem aj to, že vôbec nedráždi oči a nezanecháva ani mastné škvrny. Nič nie je horšie, ako keď si kúpim odličovač a štípu ma po ňom oči, alebo mi z neho oči dokonca napuchnú. Taktiež nemám rada pocit mastnoty po odlíčení, tento mastný pocit ma nenormálne rozčuľuje. Našťastie tento odličovač nezanecháva mastný filter, čo je pre mňa naozaj veľké plus. K očiam je naozaj šetrný. Navyše má veľmi jemnú a peknú vôňu.

Samotné odličovanie je naozaj veľmi šetrné, nakoľko stačí malé množstvo a dokonale ma odlíči. Pri niektorých odličovačoch som sa musela odličovať niekoľkokrát a keď som sa ráno zobudila, stále to nebolo dobré a musela som sa ešte aj ráno odlíčiť. Pri tomto odličovači mi stačí malé množstvo na to, aby som si oči dokonale odlíčila.

Odličovač ma dokonale zvládol odlíčiť aj vtedy, keď som použila vodeodolnú špirálu. Bez problémov však odlíčil aj očné tiene, ceruzku, linku či obyčajnú riasenku. A to všetko s pomocou 1-2 tampónov. Pri odličovaní som si oči nemusela nejak výrazne trieť, takže som po odlíčení nebola ani začervenaná. A čo je pre mňa to hlavné, keď som sa ráno zobudila, nepotrebovala som sa opätovne odlíčiť, nakoľko ma už večer dokonale odlíčil. 

18 komentárov:

 1. Tento odličovač mám a vůbec s ním nejsem tak spokojená jako ty. Mám problém s ním odlíčit opravdu všechnu řasenku

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je pravda, že ja som si s ním doposiaľ odličovala iba 3 moje riasenky a z toho len 1 bola vodeodolná, no táto vodeodolná je i prírodná. Môže byť, že má problém odlíčiť nejaké zloženie, ktoré sa vyskytovali v tvojej riasenke a v tejto mojej vegánskej naopak nie je. Čo sa týka tých dvoch obyčajných, tie mi doposiaľ odlíčili všetky odličovače, aj keď niektoré ťažšie

   Odstrániť
 2. O tomhle odličovači jsem nikdy neslyšela, tak díky za tip :)
  Double Infinity by Ella

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Odličovač nepoznám, ale líbí se mi balení. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj mne sa veľmi páči tá zaujímavá farebnosť :)

   Odstrániť
 4. Zaujímavý produkt, zatiaľ som mala len odličovací olej alebo micelárku (:

  Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja osobne som používala Mary Kay odličovač, no ten som už žiaľ minula

   Odstrániť
 5. Zajímavé, měla jsem něco podobného, ale bylo to olivové.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som mala zatiaľ iba olivový gél no nedokázal mi poriadne odlíčiť vodeodolnú riasenku

   Odstrániť
 6. Pěkný článek :) taky bych si měla pořídit nějaký dvoufázový, protože jsem si teď koupila voděodolné linky a sice jdou odlíčit i s tím co mám, ale poměrně ztuha :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. V takomto prípade je dvojfázový vodeodolný odličovač určite dobrou pomôckou, ktorá ti pomôže pri každodennom odmaľovávaní sa

   Odstrániť
 7. Akurát sa mi minul môj odličovač z Baley, takže možno sa pozriem práve po tomto tvojom tipe :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite odporúčam. Oproti Balei je neporovnateľný

   Odstrániť
 8. Na tento odličovač jsem narazila poprvé a děkuji, protože vypadá dost zajímavě!

  INKA blog

  OdpovedaťOdstrániť