Rozkvitnite do krásy

Konečene sa nám začalo oteplovať. Slnečné lúče nás hladkajú po pokožke a my si vyzliekame koženkové bundy. Na záhrade nám začínajú rozkvitať narcisy, tulipány ale aj macošky či iné nádherné a veľmi obľúbené kvety. Práve to ma navnadilo k tomu, aby som sa pridala k tomuto rozkvitnutiu a do svojej zbierky pridala zopár nádherných kvetinových kúskov.Ako prvé som si kúpila luxusné vlásenky s kvetinkami 

Materiál: Zliatina + Akryl
Množstvo: 20
Varianty: 13
Počet: 20ks

Na stránke som si mohla vybrať až z 13 krásnych variantov, pričom sa tu nenachádzali iba kvetinky ale aj motýle či perly. Ja osobne som však neodolala dvom variantom a to konkrétne 4 a 7.

Variant č. 7 - Biele ruže

Tieto biele ruže sú naozaj nádherné a viem si ich predstaviť tak na bežné nosenie ako aj na svadbu. Ruže sú jemne trblietavé, čo im dodáva realistickejší vzhľad. 

Nakoľko zbožňujem bielu farbu, nedokázala som im odolať. Navyše sa hodia ku všetkému (keďže majú neutrálnu farbu) a tak som si dopriala kúsok rozkoše. Vlásenky sa veľmi ľahko a jednoducho vkladajú do vlasov a veľmi dobre držia.

Variant č. 4 - Strieborné kvetinky

Tieto kvetiny sú veľmi zaujímavé a netradičné. Vo vnútri je jemná ruža s nádychom do modra a po okrajoch strieborné lupene, čo vyzerá naozaj famózne a luxusne. Tieto vlásenky si však nedokážem predstaviť pri bežnom nosení. V súčasnosti ma však čaká niekoľko významnejších dní, kde by som si tieto vlásenky chcela dať. Vlásenky si dám k mojim obľúbeným tyrkysovým kratším šatám. 

Tak, ako aj ružičky, aj tieto vlásenky veľmi dobre držia a páči sa mi ich strieborná farba.

Červené ruže

Kamarát má o necelý mesiac svadba keďže som na svadbu pozvaná tak ako kamarátka ako aj výpomoc ako aj na vykonávanie dôležitých úloh (stužkovanie hostí), rozhodla som sa svoj úžes obohatiť o nádherné červené ruže. 

Materiál: Korter
Veľkosť: 4,5cm
Farba: červená
Počet: 1ks

Na svadbe budem mať kratšie (po kolená) červené šaty, ktoré sú zľahka nariasené a sú veľmi elegantné. Predstavu o účesy mám veľmi jasný. Vlasy si chcem natočiť a prehodiť na jednu stranu, pričom mi účes obohatia tieto dve krásne a veľké výrazné ruže. 

Veľmi sa mi páči, že má väčšiu sponu, no osobne by som privítala, keby bola skôr v striebornej farbe, nakoľko zlatú farbu veľmi nenosím. V konečnom dôsledku však sponu nie je vidieť, takže mi to nevadí.

Vlásenky

Ako posledné som siahla po ružových a fialových vlásenkách. Pôvodne som chcela čierne, no tieto mali oveľa lepšiu cenu a keďže ich chcem použiť maximálne na pridržanie účesu, veľmi mi to nevadilo.

Vlásenky obsahujú jemné trblietky, čo vyzerá naozaj perfektne. Navyše, 32ks vláseniek za 0,90€ by som nikde inde nezohnala, takže som viac ako spokojná.10% zľava

A aby som nezabudla, Born Pretty Store mi ponúklo 10% zľavu pre mojich fanúšikov. Preto ak vás niečo na tejto stránke oslovilo, určite nezabudnite zadať pri objednávké zľavový kód

NWPT10

Menovky: ,