Výnimočná každý deň

17:22:00 Katarína Sládečková 21 Comments

Aj keď sa hovorí, že nie je podstatný obal ale obsah, každý žena mi dá za pravdu, že to tak úplne nie je. Duša je síce dôležitejšia, no ktorá žena by nechcela vyzerať dobre? Navyše, cítime sa oveľa lepšie, ak sme oblečené v niečom peknom, ženskom a hlavne máme kúsok, ktorý nás vystihuje a sme to my.

Každá z nás chce vyzerať výnimočne a po niečom túži. Preto som sa rozhodla, že sem zverejním zopár fotiek, kde sa cítim naozaj jedinečne a super. Nie je to však iba duševným rozpoložením, ale aj tým, čo mám na sebe.

Mojim najlepším úlovkom na tomto outfite sú práve náušnice a samotný Swarovski set. Swarovski šperky doslova milujem a keďže je set v mojej obľúbenej tyrkysovej farbe, som z neho nadšená. Koľkokrát si spomeniem na to, že ich mám na sebe, toľkokrát sa za deň usmejem. (A to si muži myslia, že je ťažké nám vybrať nejaký darček) :D

Taktiež majú môj obľúbený srdcový tvar, ktorý vyzerá veľmi žensky, jemne a romanticky. Lámané sklo dokáže príjemne oživiť ľubovoľný outfit a žena v nich doslova žiari.

Čo sa týka samotného outfitu, ako som už spomínala, moja obľúbená farba je modrá a tak sa niet čo diviť, že som si po niekoľkých rokoch kúpila modrú koženkovú bundu. Aj keď uprednostňujem kabátiky, nie je to vždy to ideálne riešenie. Koženka je na nezaplatenie najmä v prechodnom období, ktoré máme aj teraz. Priznám sa, že som sa koženkovým bundám veľmi dlho vyhýbala, pretože som v každej vyzerala nenormálne zle a pribrato. Táto bunda mi však sadla svojou farebnosťou a aj strihom. Skrátka som nemala nad čím váhať.

Čierne rifľové nohavice / Gate

Tyrkysová koženková bunda
Tmavomodré botasky / Exisport


21 komentárov:

 1. Líbí se mi tvoje bunda a ten set je nádherný. Taky miluji Swarovski šperky. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pekne si to napísala Katka :) Swarovski set je krásny :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne :) Swarovski šperky doslova milujem a táto farba mi sadla ako uliata :)

   Odstrániť
 3. Náušnice je opravdu sluší, jsou krásné. :)
  Chic by Jane

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten set náušníc a náhrdelníka je veľmi pekný.
  Pozývam teba a tvoje čitateľky na súťaž:
  http://rebelliouslily.blogspot.sk/2016/04/1-blogove-narodeniny-giveaway.html?m=1

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne. Len škoda, že náhrdelník nie je o čosi lepšie vidieť na fotkách :(

   Odstrániť
 5. Je to pravda, člověk se po zušlechtění kolikrát cítí mnohem lépe. A ještě když Ti někdo Tvůj oblíbený kousek pochválí, tak je to radost pro duši :) Ta modrá Ti sluší, ale dovedla bych si Tě představit i v červené :)

  Piosek

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To áno. Pochvala vždy poteší. Ďakujem veľmi pekne, červených kúskov mám taktiež veľa :)

   Odstrániť
 6. Krásný set, a má oblíbená barvička :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak isto aj u mňa :) Veľmi sa teším, že som našla koženku v tyrkysovej farbe a dokonca aj šperky, ktoré mi k bunde sadli ako uliate :)

   Odstrániť
 7. Môj názor je, že každá žena je svojim spôsobom krásna, len na niektorej je to vidieť až neskôr :-). Je to fakt, že nie je dôležitý obal ale obsah. A niekedy stačí len pár ťahov štetcom a obal okamžite zaskvie medzi ostatnými...:-). Ale najdôležitejšie je, ako sa žena cíti vo vnútri. Ak má i pár kíl navyše a nie zrovna nalíčená ako z modnych časopisov, môže zažiariť ako hviezda. Je to tá naša vnútorná sila, či fluidum. Ale inak si fakt kočka...modrá ti naozaj sekne. Je dobré, ak si nájdeš tú svoju farbu pre seba, ktorá iba vytiahne na povrch tvoju krásu. Prst hore... Inak, aj ja pripravujem podobný článok, s profi fotkami, len nejako sa k tomu neviem dokopať.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. wauw aká krásna je niekto pristane ti to :)

  OdpovedaťOdstrániť