Aj vy občas podľahnete reklamným ťahom?

8:24:00 Katarína Sládečková 12 Comments

Na stránke postovnezdarma.cz ma veľmi zaujal pás na chudnutie, ktorý bol dokonca aj v mojej veľkosti. Veľmi ma zaujalo, že je možné nosiť ho aj pod šatami a to bez toho, aby bol pás vidieť a tak som sa rozhodla vyskúšať ho.

Čo sa týka pásu, dá sa kúpiť v rôznych veľkostiach, no trocha ma sklamalo, že je vyrobený najmä v menších číslach (čo je podľa mňa naozaj zbytočné, a skôr by takýto pás ocenili ženy vo väčších veľkostiach). Ja osobne mám veľkosť M/L a mala som veľkosť 4-5 (ja som si však pre istotu zobrala 5) a teda najväčšia veľkosť pása je L, čo sa mi zdá byť naozaj škoda. 

Pás cez deň nenosím, nakoľko je pod oblečením trocha vidieť. Nie je ho vidieť iba pri voľnom oblečení a to podľa mňa nenosí nikto. Ja osobne ho teda nosím najmä pri športe alebo napríklad pri práci v dome, kedy mi to je jedno, či to niekto vidí alebo nie.

Čo sa týka športu, človek si musí uvedomiť, že má na sebe tento pás, ktorý pomáha pri potení a preto by mal oveľa viacej piť. Minimálne preto, aby sa mu nezačala točiť hlava alebo by nebol dehydratovaný. Ja osobne však s týmto nemám vôbec problém.

Čo sa týka pása, určite sa pri jeho nosení oveľa viac potím, no zatiaľ som to na váhe nezbadala. Možno sa to prejaví až neskôr a nie na váhe, ale na centimetroch. V konečnom dôsledku som naozaj zvedavá, ako mi pomôže :) A ak nie na chudnutie, tak aspoň sa dáva na pás, takže mám kríže chránené pred nachladnutím, čo je naozaj super :) Navyše udržiava teplo na ľadvinách. Takže je super aj na iné veci :)

12 komentárov:

 1. Tiež som nad ním rozmýšľala po pôrode no nebola som si istá či funguje. Ako vidím asi ani veľmi nie...ale uvidíme budem ta sledovať :-). Tiež už neviem čo robiť s tou svojou nešťastnou váhou. A držím palce pri chudnuti

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja mám niečo podobné... volá sa to Slim belt a vraj to používa aj Kim Kardashian na tvarovanie pása. Prvé dni som v tom nemohla dýchať, ale teraz je to ok... (: uvidíme výsledky.

  Lifestyle & beauty by Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Myslím, že zvýšeným pocením člověk nezhubne tuk, pouze se odvodní. Nicméně v chladných měsících jsou takové zahřívací věci k nezaplacení :-)
  Jsi krasna GA bez sledování GFC

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ono by som povedala, že to môže mať účinky ale len pri extra tvrdom cvičení, pretože ak cvičíš a viac sa potíš lepšie sa ti spaľujú aj tuky (neviem ako to je, niečo som také čítala) na druhú stranu je pravda, že ak niekto tvrdo cvičí, nepotrebuje takýto pás :D

   Odstrániť
 4. Pěkný článek :) mě tohle nikdy moc nelákalo, moc nevěřím, že by to mohlo fungovat :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Taky jsem nad pásem uvažovala, když jsem ho viděla v nabídce, ale nakonec jsem si vybrala něco jiného. :)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Moja mamina ma tento pás a vôbec jej nepomohol. Žiadne centimetre dole nešli ani váha. Potila sa ale nič to proste nespravilo. Som zvedavá na tvoj výsledok. Či ti to pomôže.

  Daj prosím odber na mojom youtube kanály. Ďakujem

  Discoveringglam

  OdpovedaťOdstrániť