Inšpirácia od blogerov

19:40:00 Katarína Sládečková 10 Comments

Ako si vy čítate moje blogy, tak si čítam aj ja stránky iných blogerov. Dá sa povedať, že sú ich články aj mojimi inšpiráciami a tak som sa rozhodla, že vám v tomto mesiaci uverejním aj „blogerský wishlist“ alebo inak povedané wishlist, ktorý som zostavila zo všetkých vecí, ktoré ma zaujali na iných blogoch. Nie som si istá, či si nejaký ten tovar zakúpim, no v každom prípade sa po nich plánujem v najbližšej budúcnosti pozrieť

Vôňu mandariniek mám naozaj veľmi rada a preto si myslím, že by mi mohol voňať. U blogerky som čítala, že má úžasnú vôňu a veľmi dobrú konzistenciu, vďaka ktorej sa veľmi ľahko a dobre rozotrie. Čo sa týka ceny, Dermacol sa pohybuje okolo 2,00-3,00€ za 250ml, čo je podľa mňa naozaj super cena a keďže som od tejto značky mala už sprchovací gél (ale inej vône), myslím si, že by som bola spokojná.

Jedna z mojich najobľúbenších značiek doposiaľ. Od tejto značky som používala viacero produktov a všetky mi zatiaľ vyhovovali. Je pravda, že niektoré majú výraznejšiu vôňu a iné jemnejšiu, no s výsledkami som bola zatiaľ spokojná. Na tvár som používala kosatcový krém (ktorý sa mi nedávno minul) a tak by som veľmi rada vyskúšala Skin Food. Tento produkt ma prvotne zaujal svojim názvom a neskôr článkom resp. recenziou, ktorú som na ňu čítala. A ako veľká výhoda, je vhodný na všetky typy pleti.

Rezistencia

Ako posledné ma zaujala recenzia (aj keď je už t troška staršieho súdka) na knihu rezistencia. Nedávno som videla tento film v televízií a musím povedať, že som z neho nadšená. Ako veľmi ma neoslovila základná myšlienka, tak ma napokon uchvátil film a ako to býva zvykom, takmer vždy je kniha lepšia. Preto som si dala prísľub, že si túto trilógiu musím zakúpiť. Otázka je kedy, nakoľko mám teraz skúškové obdobie

10 komentárov:

 1. Ten mandarinkový sorbet som si chcela kúpiť aj ja :))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Čítala som celú trilógiu a hoci sa mi knihy páčili, tretia bola pre mňa sklamaním :/ Aroma Ritual som používala tiež, milovala som melónový :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za názor :) Som zvedavá, či sa mi 3ka bude páčiť

   Odstrániť
 3. Pekný blogerský wishlist. Výrobky od Dermacolu mám veľmi rada, pretože voňajú úchvatne.

  NINAVE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Momentálne sledujem druhú časť seriálu, a som zvedavá na to, ako to všetko skončí. I keď je pravda, že videla som aj lepšie filmy. Ale jedno je fakt, a to, že knihy sú skoro vždy lepšie ako film. Tak si asi raz spravím fantasy víkend a sfúknem i knihy :-). Inšpirácie od iných blogerov sú fajn, tiež som sa už pár krát nechala presvedčiť, i keď hlavne na knihy. Avšak tvoja kozmetika tiež nie je na zahodenie :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Niečo od Weledy by som si chcela kúpiť aj ja a to hlavne preto, že to vidím u iných bloggeriek :D
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Weleda výrobky som už mala a bola som spokojná

   Odstrániť