Môj malý obľúbenec

13:07:00 Katarína Sládečková 19 Comments

Aj vy milujete balzamy? Nie len že po nich ostáva veľmi dobrý pocit na perách, krásne voňajú a chutia, ale aj pomáhajú chrániť pery pred zlým počasím. Mojim novým prírastkom sa tentokrát stal veľmi chutný a zaujímavý balzam na pery.

Určite milujete prekvapenia a takým jedným je aj tento balzam, nakoľko má Mystery príchuť. Na perách som ho mala už veľakrát, no do dnešného dňa som nedokázala identifikovať o akú chuť ide. Pôvodne mi balzam pripomínal nejaké ovocie, no neskôr žuvačku. Momentálne mi pripomína vôňu nejakého sprchovacieho gélu, no neviem si vybaviť akého. Je veľmi ťažké identifikovať túto vôňu, nakoľko nepatrím ku gurmánom, ktorý dokážu rozpoznať potraviny vďaka svojmu čuchu. V každom prípade je ale tento balzam naozaj veľmi chutný a určite ma nemrzí, že som si vybrala práve záhadnú príchuť a nie niečo konkrétne. Navyše, s týmto balzamom si užijem veľa zábavy, keď ho dávam ovoňať rôznym členom rodiny ale aj kamarátom a každý tvrdí niečo iné. Dokonca jedna kamarátka povedala, že jej pripomína vôňu nejakého kvetu. Jedno je však isté - ide o sladkastú vôňu.

Ak si myslíte, že príchuť identifikujete podľa samotného zloženia, ste na omyle. Ingrediencie sú taktiež tajomné a v zložení je uvedené iba to, čo v iných, no samotná vôňa a príchuť nie je bližšie špecifikovaná. Na jednej strane sa mi to zdá byť výhodou, no na druhej strane ma to aj trocha mrzí, pretože by ma naozaj zaujímalo, čo v tom je. A keď už je u mňa doma,... Na druhej strane sa táto vôňa aspoň nikdy neodhalí, čo sa mi zdá byť perfektné. 

A ak vás zaujíma, prečo som siahla práve po Rumors balzamoch je to preto, že sú:
100% prírodné
Netestované na zvieratách 

A v ich zložení nájdete aj:
BIO bambucké maslo
BIO jojobový olej
BIO extra panenský olivový olej
Prírodné BIO príchute a éterické oleje (žiadne umeliny)
BIO kamaubový vosk
Sójový vosk
Kandelilový vosk
Prírodnú stéviu
Vitamín E

Ide o zloženie, ktoré je veľmi šetrné k mojim perám a zároveň ich dokáže veľmi ľahko a rýchlo ošetriť. Čo sa týka príchute, na stránke nájdete aj konkrétne vône ako napríklad ovocie, žuvačky, káva či iné vychytávky.

19 komentárov:

 1. ty obaly jsou strašně roztomilé :) tak to by mě zajímalo jako co bych tento balzám identifikovala :)

  Amaya Usagi

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Osobne sa najviac prikláňam k cukríkom, no nie som si tým 100% istá :)

   Odstrániť
 2. Jéé, konečne niečo pre mňa (: balzámy nejak nemám v láske, ale tento by som rada vyskúšala (:

  Lifestyle & beauty by Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Osobne u mňa balzamy zväčša skončia neminuté, nakoľko mi nesedí po určitom čase chuť alebo sa roztopí, zle vysúva a pod. Tento mi ale fakt sadol a tá chuť. Úžasné

   Odstrániť
 3. Ja milujem balzamy, jedna z mojich slabostí a tento by som tiež brala!! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pěkný článek :) vymadá moc hezky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super vec. Ešte som o nich nepočula. Ja na pery momentálne používam hojivé zázraky s rôznymi príchuťami, momentálne mám čučoriedkový, pretože klasický jelení loj mi vôbec nechutil :-(. Kedysi sme s kámoškami fičali na jahodových balzamoch, a voňala po jahodách celá trieda :-). A momentálne si ho môžem dávať, len keď idem von a nebudem mať v úmysle bozkávať svojho chlapa. Ten z duše neznáša čokoľvek na mojich ústach (myslím tým balzamy, rúže či lesky), okrem jeho úst :-). A super na nich je, že sú prírodné bez chemikálii.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) Je škoda, že tvoj chlap neznesie takéto veci, no na druhej strane, ak sú to tie lepkavé lesky a pod. tak sa mu ani nedivím

   Odstrániť
 6. Nezkoušela jsem a ani popravdě mě moc nelákají, ale mají krásný obal! :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Podľa mňa sú balzamy naozaj dôležité najmä v nepriaznivom počasí :) Ale ako sa hovorí 100ľudí, 100chutí

   Odstrániť
 7. Balzám vyzerá naozaj skvelo :) a obal je tiež krásny

  OdpovedaťOdstrániť
 8. To je super :)) Tento balzámek bych chtěla vyzkoušet!

  10 kosmetických faktů o mně

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Mam jeden coca cola a ten krásne vonia len som ho ešte ani nepoužívala mám zálusk aj na zelený čaj:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Coca Cola som mala aj ja :D A musím priznať, že som napokon skončila bez neho, pretože mi ho "zobrala" kamarátka. Ale tak, keď som videla akú mala obrovskú radosť, tak som si povedala, nechaj si :)

   Odstrániť
 10. Aj ja milujem balzamy a tieto su určite skvelé asi všetky. Momentálne sa ku mne dostal jeden z týchto balzamov s prichuťou žuvačky a je skvelý! Príjemne vonia, chutí, proste ako žuvačka. :-D Určite bolo zaujímavé hádať, aký je ten tvoj balzam. No tiež by ma zaujímalo, čo v ňom teda je. :-)

  OdpovedaťOdstrániť