Môj wishlist na mesiac máj

12:41:00 Katarína Sládečková 19 Comments

Každý má nejaké to svoje prianie a túžbu. Mojou momentálnou voľbou mesiaca máj sú a budú tieto veci

Ako prvé a TOP sa v mojom wishliste nachádza Sony Xperia Z 5 premium. Po Sony Xperií Z túžim už nejaké tie roky. Na začiatku tohto mesiaca mi moja mamina splnila moju túžbu a najmä kvôli blogerstvu mi obstarala tento nadupaný zlatý poklad, na ktorý nedám dopustiť. Zatiaľ som maximálne spokojná a ako to vidím, je to zatiaľ prvý telefón, ktorý mi šlape ako hodinky aj napriek tomu, že mám zapnutý internet, počúvam hudbu hrám sa a popri tom mi chodia správy z viacerých sociálnych sietí. 

Film Labyrint som videla už niekoľkokrát, no knihu som nečítala ani raz. Práve to bol dôvod, prečo som sa tento mesiac rozhodla, že si knihu musím prečítať. Verím, že ma nesklame a bude tak úžasná ako samotný film. 

Weleda arnikový sprchový gél nesmie chýbať. Weleda sprchové emulzie a gély som si nesmierne obľúbila a nakoľko rada odhaľujem niečo nové, rozhodla som sa tentokrát do svojho wishlistu zapojiť aj tento sprchový gél, ktorý môže byť naozaj zaujímavý.

Veľmi zaujímavou a netradičnou výzvou na cvičenie je aj budík v tvare činky, ktorý som našla pri surfovaní po internete. Hoc ma trocha mrzí, že je jeho hmotnosť iba 0,5kg, určite je to super spôsob ako sa aspoň trocha dokopať k cvičeniu. Mimo toho toto cvičenie zaručene prebudí človeka, pretože na zastavenie budíka treba spraviť 30 pohybov činkov. Čo si myslíte, stihnem spraviť 30 posilňovaní skôr ako prebudím celú rodinu?

Ako posledná, no tentokrát nemateriálna vec je známka C, ktorá by sa mi mohla pošťastiť z predmetu Informatiky. Už teraz sa nám začína skúškové obdobie, a tak verím, že v tomto mesiaci spravím aspoň 2/3 skúšok. Napriek tomu, že sa nikto nepozerá na známky a nepotrebujem motivačné štipendium, veľmi by ma potešilo, keby sa v mojom výkaze objavila aj jedna z tých lepších známok (resp. presný stred). :) 


19 komentárov:

 1. Ten mobil je krásny a Weledu mám veľmi rada (: Inak, držím palce na skúškach... ja mám budúci týždeň už tri :/ ah...

  Lifestyle & beauty by Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja tento týždeň voľno a budúci týždeň 2 ... a to ešte k tomu tie najťažšie :( a potom ďalší týždeň 2 ľahšie.

   Odstrániť
 2. Ten sprcháč musím vyskúšať aj ja :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) Ja som mala od Weledy viac a veľmi sa mi osvedčili

   Odstrániť
 3. ten budík vyzerá veľmi zaujímavo a s informatikou držím palce :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Odpovede
  1. Ak mám povedať pravdu, už som si ho aj objednala :D Neodolala som

   Odstrániť
 5. vždy som chcela vyskúšať weledu a ten sprcháč vyzerá bombovo nech sa darí v skúškach :)
  www.leekralova.blogspot.sk - aj s giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite odporúčam :) Aj keď túto vôňu som nemala no napr. levanduľa je super

   Odstrániť
 6. Moc krásny wishlist, niečo od Weledy by som veľmi chcela vyskúšať :D
  Môj blog: Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som mala pár sprcháčov a boli super :) Ale mala som aj iné prípravky ako napr. pleťový krém, dezodorant či krém na ruky

   Odstrániť
 7. Hodně mě zaujal budík a držím palce ať se ti celý wishlist splní. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Držím palce, nech ti to výjde. Ten film Labyrint som ani nevidela, ani nečítala, avšak už od viacerých som počula že dobrý. Pri tom C-čku ti držím palce, i keď ty, blogerka z Informatiky C? Hmmm... ale inak ja som tiež bola na výške taká. Len ukončiť školu a hurá prázdniny, knihy, výlety. A bolo mi jedno či 51 alebo 71. Hlavne že koniec...Budík vyzerá zaujímavo, ale mne momentálne stačí ten môj, ktorý nosí pyžamo a budí ma s úsmevom a hladkaním :-).
  Moje plány sú vždy tie a tie isté: CHudnúť, viac cvičiť, menej jesť, viac výletov, pár zaujímavých kníh, dopísať román a niekam ho poslať, a tak stále dokola,

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za krásne slová. Čo sa týka informatiky, troška som ju dokašľala, lebo sme mali zadanie z wordu na papieri a excelové zadanie v exceli (jeden zápočet) a mňa nenapadlo, že excelové zadanie nájdem v exceli (a na papieri to nebolo písané) takže som potom už len sedela a pozerala okolo seba. Keď som si to uvedomila, tak už bolo neskoro a nestihla som spraviť excel a chýbali mi 3 bodíky aby som spravila zápočet (inak som excel vedela perfektne, len som ho nestihla) ale na druhom zápočte som si zas body nadbehla. Tak snáš :) ... Tak, taký budík by som privítala aj ja, no žiaľ na túto sféru života nejak nemám šťastie. Musí mi teda stačiť činka :D Čo sa týka prianí, vždy mám jedno veľké a množstvo maličkých no to najväčšie je u mňa vždy nájsť si partnera - môjho pravého, vydať sa a založiť si rodinu :)

   Odstrániť
 9. Pěkný wishlist :) ten budík vypadá zajímavě :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Na Wledu se také už delší dobu chystám :) V mém wishlistu jsou nejaktuálněji nějaké botky.

  Piosek

  OdpovedaťOdstrániť