Neodolateľná zvodnosť

11:47:00 Katarína Sládečková 12 Comments

Určite vám Playboy nie je cudzí. Mnohí si vybavia ich veľmi zaujímavé a chytľavé reklamy, iní pomyslia na ich logo zajačika s mašľou. Ja si však spomeniem na niečo iné a to pocit, ako som vždy túžila po tejto vôni, pretože ma táto reklama doslova nadchla. Získať muža svojich snov jediným pohľadom a tou správnou vôňou? Kto by po tomto netúžil. Je pravda, že to je viac-menej nereálne, ale sila reklamy je obrovská.

Po niekoľkých rokoch som sa k tejto vôni v podobe dezodorantu konečne dostala a musím povedať, že som nadmieru spokojná. Play It Lovely má ľahkú sladko-citrusovú vôňu, ktorá dostane asi každého. Hlava sa skladá z citrusov, ostružiny a broskyne. Srdce z orchidey, tuberózy a cereusu a základ tvorí pačuli, ambra a tonkové bôby.

Samotný obal ma veľmi neoslovil. Obsahuje zemité hnedé farby a čierny uzáver. Napriek tomu, že je tento obal vo farebnom súlade, privítala by som nejakú ženskú napr. ružovú farbu, ktorá by vytvorila jemnejší, ženskejší a predovšetkým romantickejší vzhľad. 

Túto vôňu používam najmä pred tréningom, nakoľko je ľahká a keďže ide predsa len o dezodorant, pri cvičení ma nedráždi. Pred tréningom nikdy nepoužívam rôzne parfémy či toaletné vody, nakoľko sa pri cvičení ich intenzita zvýrazní a následne ma dráždia ku kašľu. Takéto vône v podobe dezodorantu sú pre mňa z tohto hľadiska najideálnejšie. Nedráždia ma a čo je podstatné, voniam naozaj úžasne. 

Z vône používam 2-3 streky, aby som aj počas tréningu voňala naozaj nádherne a tak zamaskovala aj pot. 

Veľmi prekvapivá bola samotná výdrž dezodorantu, ktorá vydrží cca 3-4 hodiny počas bežného dňa, čo je podľa mňa naozaj perfektné. 

A ak ste si doposiaľ na reklamu nespomenuli, tak si ju môžete pokojne pozrieť :) Verím, že sa vám zapáči

12 komentárov:

 1. Mala som túto vôňu, len v inom balení a mne celkom vyhovovala. Len v lete bola až príliš sladkastá, ale inak v zime fajn. :)
  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Cez leto som ju ešte nemala možnosť vyskúšať, no som veľmi zvedavá

   Odstrániť
 2. Skvelý článok! ♥ voňavka vyzerá naozaj pekne a verím, že aj krásne voní :D
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Musí voňať super, ja mám veľmi rada playboy vône :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Toto je moja prvá playboy vôňa no som maximálne spokojná

   Odstrániť
 4. od playboy mám teraz 2 voňavky ale už mi dochádzajú takže myslím že potom vyskúšam túto :)
  BoraSparkle

  OdpovedaťOdstrániť