Svieža vôňa Lactacydu

20:13:00 Katarína Sládečková 6 Comments

Lactacyd Fresh je vyvinutý tak, aby poskytoval dlhodobý pocit sviežosti a predchádzal vzniku zápachu. Má trojitý účinok, ktorý je obohatený o kombináciu prírodnej kyseliny mliečnej, mentol a Deo Active komplex.

Jeho prednosťami je ochrana proti vzniku zápachu, dlhotrvajúci pocit sviežosti, konzistencia jemného gélu, osviežujúca vôňa a Deo Active complex.

Osobné hodnotenie
Tieto prípravky používam najmä v jeden týždeň do mesiaca a určite vám netreba bližšie špecifikovať o ktorý týždeň ide. Intímne partie sú v týchto dňoch oveľa citlivejšie a najmä náchylnejšie na hocijaké podnety, čo práve chcem eliminovať. Preto sa snažím dopriať im aj v takéto dni čo najlepšiu starostlivosť.

Ako to už býva zvykom, cez leto sa človek oveľa rýchlejšie spotí a aj vôňa či zápach sú výraznejšie, chcela som siahnuť po niečom, pri čom by som si bola istá, že tlmí práve tento podnet a tak som siahla po Fresh obrúskoch a intímnej starostlivosti

Musím povedať, že odkedy používam tieto prípravky pri menštruácií, cítim sa oveľa komfortnejšie a príjemnejšie. Zabezpečuje mi pocit sviežosti a predovšetkým sa nemusím báť zápachu. Obzvlášť oceňujem vlhčené vreckovky, ktoré môžem používať naozaj všade, pretože sa veľmi ľahko schovajú do kabelky. 

6 komentárov:

 1. Tento zelený Lactacyd společně s Oriflame gelem s aloe vera jsou mými nejlepšími objevy! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som rada, že ho máš vyskúšaný aj ty a si spokojná

   Odstrániť
 2. Ja som používala intimnu hygienu len z Avonu, ale tá mi vôbec nesedela, radšej používam obyčajné mydlo :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite odporúčam siahnuť v takom prípade po niečom inom, pretože mydlo (pokiaľ nie je určené na intímnu hygienu) nie je tým správnym riešením

   Odstrániť
 3. Ja používam Lactacid každý deň ten klasický a je uplne top žiadne problemy som od vtedy nemala ako ho používam, a nedávno som skúsila kupiť aj obrúsky určite sa zídu:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) to som rada, že aj ty máš s Lactacydom pozitívne skúsenosti :)

   Odstrániť