Prírodná zubná pasta Nutrismile

20:32:00 Katarína Sládečková 13 Comments

Každý z nás určite používa zubnú pastu. Kto z nás však používa prírodnú zubnú pastu? Ja som sa tentokrát rozhodla po jednej prírodnej paste siahnuť. Táto prírodná pasta s názvom Nutrismile pomáha obnoviť slabé miesta na zuboch.

Aplikácia
Zubná pasta sa aplikuje ako každá iná. Malé množstvo o veľkosti hrášku naneste na zubnú kefku a vyčistite si nimi zuby. Ideálne je používať zubnú pastu 2 krát denne.

Osobné hodnotenie
Zubná pasta má veľmi zaujímavú chuť i vôňu. Je jemne mentolová a veľmi sa mi páči, že veľmi dobre chutí. Mala som možnosť vyskúšať už množstvo pást a niektoré som v ústach nemohla ani cítiť. Takže som naozaj veľmi rada, že mi táto zubná pasta chuťou sadla a teda ju môžem aj používať. Chuť je ale naozaj veľmi netradičná, nakoľko je to zloženie pomaranča, škorice a mäty. Ja osobne si však túto chuť neviem vynachváliť. Navyše neobsahuje umelé ochucovadlá.

Čo sa týka mojej citlivosti, moje zuby sú dosť citlivé najmä na chlad. Studenú až ľadovú vodu som už veľmi dlho nepila, nakoľko ma od nej naozaj extrémne bolia zuby. Dokonca ma zuby veľmi často bolia aj po ich umytí a následnom pití čistej vody. Je to dosť nepríjemné a preto som sa rozhodla skoncovať s tým. Pred časom sme v domácnosti používali sérum na zuby, ktoré mi z veľkej časti pomohlo, no stále to nie je dokonalé. Navyše podľa zubárky nemám ziadny kaz a preto som sa rozhodla zmeniť zubnú pastu, čo by určite mohlo pomôcť.

Po dlhšom používaní zubnej pasty Nutrismile som si všimla veľmi výrazný rozdiel. Napriek tomu, že ma zuby ešte troška bolia, už to určite nie je tak výrazné, ako predtým, keď som Nutrismile nepoužívala. Konečne si môžem vychutnať moju obľúbenú studenú vodu a to bez bolesti. 

Čo sa týka jej bielenia, nejaké zmeny som si nevšimla. No mne osobne nepomáhajú takmer žiadne zubné pasty, nakoľko je moja sklovina prirodzene žltšia, a tak sa s tým nedajú spraviť žiadne zázraky. 

Napokon by som nemala zabudnúť na veľmi príjemný dych, ktorý mi po jej použití zostáva :)


13 komentárov:

 1. Je super, že ti pasta tak pomohla. Bolest zubů není příjemná a líbí se mi i popis chuti. Většina přírodních past moc dobře nechutná. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Bolesť je naozaj nepríjemná, no táto chutí aj dobre :)

   Odstrániť
 2. Túto pastu som ešte neskúšala, ale pozriem sa na ňu.

  Lifestyle & beauty by Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak o tej som ešte nepočula, no vyzerá dosť dobre :)

  Na mojom blogu práve prebieha letná Giveaway, budem veľmi rada, ak sa zapojíš! :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je fakt zaujímavá nie len príchuťou, ale aj účinkami

   Odstrániť
 4. Mě zatím bohužel žádná přírodní pasta na zuby nesedla.

  KOSMETIKA PŘÍRODNĚ

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Osobne som používala iba od tejto značky a bola som s oboma spokojná :)

   Odstrániť
 5. Tá vyzerá super, práve zháňam nejakä super pastu ,ktorá by bola účinná :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak v takom prípade ak máš problémy ako ja, tak odporúčam :)

   Odstrániť
 6. Už dlho chodím okolo tejto zubnej pasty a stále som nemala odvahu kúpiť ju :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Slyším o ní poprvé, já však dále zůstanu u mé oblíbené. :)

  OdpovedaťOdstrániť