Mandľové rozmaznávanie

20:12:00 Katarína Sládečková 9 Comments

Ak aj vy hľadáte jemný, neparfumovaný a hlavne prírodný hydratačný krém, ktorý vašu pleť ochráni pred nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia, tak vám vrelo odporúčam malý, milý a roztomilý 30 ml mandľový hydratačný krém.

Osobné hodnotenie
Pre mňa veľmi dôležitým faktorom, ktorý dokáže rozhodnúť o tom, či krém budem používať alebo ho naopak niekomu posuniem je vôňa. Tento mandľový krém som už kedysi mala a musím povedať, že som s jeho vôňou bola maximálne spokojná. Práve preto som po ňom siahla opäť. Má veľmi jemnú, uvoľňujúcu vôňu, ktorá ma dokáže hneď z rána prebudiť a zároveň mi i trocha vylepší deň. 

Jeho konzistencia je taká akurát. Nie je ani tuhý a ani riedky, preto sa veľmi dobre rozotiera a zároveň ma veľmi rýchle vsakovanie, čo považujem za obrovské plus. Osobne si veľmi rada pospím, a tak je každá minútka k dobru u mňa maximálne vítaná. Po aplikovaní je moja pleť vyživená, nemastí sa a najmä mi na tvári účinkuje dlhodobo a nie len pol hodinu, čo považujem taktiež za veľké plus. 

Všimla som si, že odkedy používam tento krém, tak je moja tvár oveľa hebkejšia, žiarivejšia a hlavne sa cítim oveľa lepšie. Už nie je taká náchylná na akné, ktoré som mala v poslednej dobe každý deň, keďže som bola pod väčším stresom.

A aby som nezabudla, tento krém je možné použiť ako dennú aj nočnú starostlivosť, no ja ho osobne oveľa radšej používam ako denný krém na prebudenie a osvieženie.

9 komentárov:

 1. Krém vypadá dobře :) Já z této řady vyzkoušela krém na ruce, tělové mléko a sprchový krém.

  Astrid | Sluneční péče

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já mám od Weledy mandlové péče tělové mléko a je skvělé. Ale já naopak té vůni moc nepropadla. :)
  KattyLife

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Každý má iný vkus na vôňu, a nemôžem sa každému páčiť to isté :) V každom prípade je na nej super to, že je veľmi jemná, takže by nemala pôsobiť nepríjemne :)

   Odstrániť
 3. zase tá Weleda :) už si tolko slubujem že niečo vyskúšam a stále nič :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. O Welede som už počula, no ešte som ju neskúšala. Vyzerá to dobre, mandľové výrobky mám rada. A už potrebujem nejaký hydratačný krém, asi vyskúšam :-)

  OdpovedaťOdstrániť