Podtrhni svoju prirodzenú krásu

8:19:00 Katarína Sládečková 11 Comments

V dnešnej dobe je krása naozaj dôležitá. Väčšina ľudí (žiaľbohu) posudzuje človeka podľa jeho výzoru, a tak sa všetci snažíme byť dokonalý a bezchybný. Niekedy aj za cenu toho, že potlačíme svoju pravú tvár a vďaka make-upu a samotnej vizáži sa zmeníme až na nespoznanie. Určite ste videli množstvo videí, kde sa "šedá myška" po namaľovaní stala krásnou príťažlivou ženou, no nevyzerala už vôbec ako ona. 

Samozrejme, je to nesmierne fascinujúce, no osobne som skôr za pravú tvár, a tak používam len niekoľko prípravkov a to tak, aby som to bola stále ja. Medzi moje najobľúbenejšie prvky patrí práve lesk, a preto sa v mojom kozmetickom kufríku objavil nový prírodný BIO lesk na pery 


Osobné hodnotenie
Zbožňujem prírodnú kozmetiku. Napriek tomu, že nepatrím k ľuďom, ktorý každý deň používajú make-up, naozaj zbožňujem rúže a lesky. A keďže som si už jeden prírodný rúž kúpila (recenziu nájdete TU), rozhodla som si teraz svoju zásobu obohatiť o prírodný lesk.

Na stránke sú aktuálne 3 rozličné odtiene ( hnedá s trblietkami, červená s trblietkami a hnedá). Osobne som však siahla po mojej najobľúbenejšej, červenej farbe. Myslím si, že červená farba je veľmi ženská, zvodná a sexi. A nakoľko mám bledú pleť, veľmi sa mi hodí.

Farba je veľmi sýta a ako veľké plus, lesk sa nelepí. Osobne som mala už veľmi veľa leskov, ktoré sa nesmierne lepili, a tak som ich prestala používať. 

Aj keď je výdrž podstatne slabšia ako vyššie spomínaného rúžu, myslím si, že je naozaj skvelý a určite odporúčam. Sýta farba, veľmi pekne ukáže na perách, krásne zvýrazní pery a ako veľké plus je prírodný a obsahuje rôzne prospešné vitamíny pre moje pery. 

11 komentárov:

 1. Máš pravdu, musím len súhlasiť. Ja nerada mením svoju pravú tvár, nemaľujem sa ako je momentálne v móde. Ten lesk vyzerá super (: a hlavne prirodzene.

  Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne, podľa mňa je prirodzenosť najkrajšia. Osobne sa nejak neviem stotožniť s tým, že sa do mňa muž zamiluje a keď sa prvý krát pred ním odmaľujem, tak bude mať pocit, že prišla iná žena.

   Odstrániť
 2. O tomto lesku na rty jsem nikdy neslyšela, ale odstín je hezký. Moc se mi líbí, že je BIO :)

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Odtieň je veľmi pekný a áno, to že je BIO je asi najväčšie plus :)

   Odstrániť
 3. Moc se mi líbí balení této značky! Pár výrobků jsem již od nich viděla, ale ještě žádný nezkoušela. Škoda, že jsi nepřidala fotku, jak vypadá na rtech :)
  Můj blog: Veronique beauty

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite ďakujem za tip a verím, že sa čoskoro v nejakom príspevku objaví a potom určite odkážem na túto recenziu :)

   Odstrániť
 4. Odpovede
  1. Pre mňa je to asi to najlepšie, čo som mohla dostať do ruky najmä z BIO hľadiska :)

   Odstrániť
 5. Znie to super, ale nevyhovujú mi farebné odtiene tak si ešte počkám na nejaký pre mňa :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Verím, že sa na stránke objaví aj farba, ktorá vám bude vyhovovať :)

   Odstrániť
 6. Musím s tebou súhlasiť, taktiež asi nerozumiem tejto dobe, kde je v móde umelá krása, a tá prirodzená sa stavia do úzadia. Mám kamarátku, ktorej sa silným líčením totálne stratila tvár, a keď výjde spod sprchy, vyzerá ako strašidlo, a musí sa nalíčiť aj keď ide spať, lebo vyzerá ako vosková figurína bez ksichtu. Ja ak niekde idem, tiež použijem maximálne jemný lesk na pery s ovocnou príchuťou, a kým výjdem z bloku tak ho zjem, a špirálu. Tu tam ceruzku a to je všetko. Tento lesk vyzerá super, hoci na mňa silná farba. Asi niečo jemnejšie by som potrebovala.

  OdpovedaťOdstrániť