A ide sa do bazéna

14:00:00 Katarína Sládečková 14 Comments

Určite aj vy milujete letné dni, a aj keď už prešlo to hlavné letné obdobie, chcela som sa vám pochváliť s mojim malým úlovkom, ktorý mi spríjemňoval a ešte aj spríjemňuje letné dni v bazéne, ale aj pri bazéne.

Určite poznáte ten pocit, keď si konečne vleziete do bazéna a nechcete byť ničím rušený. Či už ležíte na nafukovačke alebo plávate, odmietate vyliezť a to aj za cenu, že by ste mali "umrieť od smädu". Teda, dúfam že nie som jediná, ktorá si nechce kaziť tieto dni. Práve preto mám pri užívaní si bazéna 3 veci, ktoré mi nesmú pri bazéne chýbať a to je: držiak na pitie do bazéna, pitie a potom opaľovací krém, na ktorý nedám dopustiť.

Čo sa týka držiaka, ide o malého nafukovacieho pelikána, do ktorého môžem vložiť prakticky čokoľvek od malej 0,5l fľašky, cez pohár až po plechovku. Avšak hmotnosť by som nepreťažovala, nakoľko ide o nafukovací držiak, ktorý by mohol prasknúť alebo sa inak poškodiť. V každom prípade ide o veľmi originálny spôsob, ako si vylepšiť svoj deň v bazéne a zároveň si dopriať luxus, ktorý si môže dovoliť len málokto.

V neposlednom rade však určite nezabudnite na nejaký vodeodolný opaľovací krém, ktorý vás ochráni pred slnkom aj v prípade, že ste vo vode. Je to najmä z toho dôvodu, že sa pri plávaní odhaľujú časti tela, z ktorých bol opaľovací krém (ktorý nie je vodeodolný) zmytý, a tak sa aj napriek tomu, že ste boli celý čas vo vode môžete spáliť.

Osobne som ako malá zabúdala na opaľovací krém a potom som sa vždy spálila. Dokonca si pamätám, keď som sa na kúpalisku zo školy tak spálila, že som celý týždeň ostala doma, pretože som nevedela sedieť, ležať a najradšej by som ani nedýchala, aby ma nič nebolelo. Ak ste však už na opaľovací krém zabudli, radosť vám určite spraví chladivý sprej, ktorý zmierni vaše trápenie.

14 komentárov:

 1. Ten držiak som toto leto videla na nete a musím povedať, že je to naprosto super! Už len bazén mi chýba... :D
  World of Nicol | Back to school giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. My bazén máme, takže je to fakt super vychytávka :)

   Odstrániť
 2. Ten držiak vyzerá super, brala by som ho... ale nemám bazén a na kúpaliská chodím nerada. Inak, ako malá som sa tiež častkrát spálila, raz dokonca aj hlavu.

  Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Osobne by som to nejak na kúpaliská nebrala, pretože si to tam ani neviem predstaviť. No v bazéne u nás doma či u kamarátov je to super :)

   Odstrániť
 3. Plameniakový držiak je úžasný! Ja som toto leto akosi nič poriadne nestihla, na ďalší rok to musím napraviť a kúpiť si aj nejakú takúto vychytávku :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, aj mne sa veľmi páči a veľmi ma oslovil :) Určite odporúčam :)

   Odstrániť
 4. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Taká som rada, že ja som sa doteraz zdržala takých nepríjemných okolností ako je spálenie.
   Nejako mi blbne comp, odkedy mi spadol a rozbil sa, a už niekoľkokrát sa mi podarilo zmazať komenty. Hups...

   Našťastie mám dostatok pigmentu. A už som bola niekoľkokrát pri mori, ale slniečko mi doteraz neublížilo, hoc sme sa natierali len olejom a citrónom, ktoré chránia pred uvb a uva, ale nemajú skoro žiaden faktor. Ale ten Plameniak vyzerá super, len nemám žiaden bazén kde by som ho využila. Aj sme kúpili obrovský 7 kubikový, ale nejako leto nám nevyšlo na to, aby sme ho vôbec nafúkli a naplnili. Škoda.
   Ale keď budem veľká, budem mať veľký dom i s dvorom a bazénom. Už sa teším :-)

   Odstrániť
  2. Ďakujem veľmi pekne za krásny komentárik :) Ja sa spálim takmer vždy, čo je najmä vďaka mojej bledej pleti veľmi rýchle a bolestivé :(

   Odstrániť
 5. Ja používam cez leto opalováky len Balea :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja mám od Balea iba sprchový gél po opaľovaní :)

   Odstrániť
 6. Tohoto nafukovacího plameňáka jsem viděla u mnoha blogerek a youtuberek.. No je to kravinka, ale hezká :-D

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Osobne by mi stačil určite jeden kus a nie 5, no je to podľa mňa dosť zaujímavá vychytávka najmä pre lenivcov ako som ja :)

   Odstrániť
 7. Ta nafukovačka pre pohar do vody je bohova už som to par krat na fotkach videla myslela som že sa to neda kupiť lebo vačšinou to mali ludia kdesi na dovolenke v zahraničí peknee:)

  OdpovedaťOdstrániť