Kniha plná priania :)

Určite ste už počuli o veľa krásnych duchovných knihách, ktoré dokážu človeku plniť jeho priania. Táto je však o troška odlišná, nakoľko do nej píšete priania pre druhých, alebo druhý vám. 

Niečo o knihe
Vzpomínáte si na své památníčky z dětství? Formou krátkých básní a přísloví vám vaši přátelé a spolužáci přáli štěstí, lásku a úspěchy do budoucna.Vneste to, co vám přejí přátelé, do svého životaTento zápisník není jen krásnou vzpomínkou, obsahuje velký potenciál pro léčebné vibrace. Léčebný efekt může člověk cíleně použít, aby vytvořil pozitivní rezonanční pole ve svém životě a životě druhých.Památníček plný přání jako ideální dárek pro přáteleDo okouzlujícího přacího alba (zápisníku) vepíše například váš partner, váš nejlepší přítel nebo milý spolupracovník, co dobrého vám chce přát. Výsledné rezonanční pole má na vás stejně pozitivní vliv jako na vaše blízké a pomůže vám přilákat nevyčerpatelné bohatství vesmíru. Ideální dárek pro opravdové přátele!

Osobné hodnotenie
Určite poznáte ten pocit, keď vám k narodeninám blahoželá 70 ľudí z Facebooku, no len čiastka z nich vám naozaj praje niečo krásne do života. Deň, kedy prajete svojmu najlepšiemu kamarátovi, mame či priateľovi veľa dobrého, no myslíte to naozaj vážne a boli by ste viac ako šťastní, keby sa mu toto prianie splnilo. Dokonca viete ich tajné priania a tak by ste boli šťastní, keby sa im splnili. 

Práve s touto myšlienkou prišiel tento malý kniho-denník, ktorý je ideálny  ako darček, ale aj ako krásne spomienky na vašich priateľov. Táto kniha totiž neobsahuje návody, ako si splniť to, po čom túžite, ale množstvo riadkov, ktoré zapíšete vy alebo vaši priatelia. Osobne si viem predstaviť túto knihu napr. na svadbe, kde novomanželov všetci poznajú a tak im môžu priať všetko krásne a tak si na túto príležitosť uchovať aj takýto malý čarovný zázrak :) Ale aj ako darček od skupiny priateľov pre nezabudnuteľného kamaráta.  

Osobne som túto knihu mala položenú na stole, keď prišla moja veľmi dobrá kamarátka na víkend ku mne. Nie len že si ju zobrala do rúk (lebo sa jej páčil obal), ešte si ju aj začala čítať a automaticky odpovedať na samotné otázky. Teda pri otázke: Čo najlepšie som s tebou zažila? Si spomenula na rôzne vtipné príhody, na ktorých sme sa ešte pár minút smialy a kým prelistovala pár strán a odpovedala na ne (sama, dobrovoľne), tak už sme chytali pol hodinový záchvat smiechu. Pred tým, ako zavrela túto knihu však povedala, že jediné čo odo mňa chce k narodeninám je, aby som jej aj ja odpovedala na tieto otázky. Vlastne, jej prianím odo mňa bolo, aby som jej túto knihu dala vypísanú :) Čo sa mi zdalo byť naozaj krásne, nakoľko kniha nie je až taká drahá, ale jej citová hodnota je oveľa, oveľa vyššia. Predsa, krásne a úprimné slová, nezabudnuteľné zážitky a všetko pekné je podľa mňa cennejšie, ako všetko ostatné. 

Týmto by som sa veľmi pekne chcela poďakovať kníhkupectvu preskoly.sk, ktoré mi poskytlo túto knihu na recenziu. Ak sa vám kniha Přej si pro mě páčila aspoň tak ako mne, môžete si ju objednať TU.

Menovky: ,