Lovecká sezóna sa k nám opäť vrátila

13:55:00 Katarína Sládečková 12 Comments

A je to tu. Konečne sa na plátna kín dostala aj lovecká sezóna spolu s jej už štvrtou časťou s názvom Strašpytel

Opäť sa ocitáme v lese, kde si lesná zver a to Boog, Elliot spolu s ich kamarátmi vypráva strašidelné príbehy. Ani by ste neverili, že tým vystrašeným členom je práve obrovský medveď Boog, ktorý sa nedokáže ovládať, a tak utečie od príbehov. Elliot ho však ako pravý priateľ chce podporiť, a tak sa rozhodne odstrániť jeho strach. A kde by sa to dalo lepšie vykonať ako v strašidelnej priepasti, kde nežije žiadny medveď? Jeho snaha však neprinesie očakávané ovocie. Nie len že sa Boogov strach zväčší. Vďaka nepodarenej akcií je znovu otvorená lovecká sezóna. Práve tu začína strach o holý život a pravá akcia. Elliot sa však nevzdáva a rozhodne sa lesné zvieratá zachrániť. Podarí sa mu to?

Konečný zvrat, kedy sa dozvedáme že vlkodlak naozaj existuje je nie len zaujímavá, ale aj vtipná. Najlepšie na tom však je, že v tomto úseku zažívame retrospektívu a to tak, že sa opäť vraciame k prvotným myšlienkam. Troška ma však zarazila posledná veta a to: Lovecká sezóna je navždy zrušená (alebo ako to tam povedali). Znamená to, že sa už ďalších častí nedočkáme? Alebo tvorcovia filmu prídu s niečím iným. 

Už sa nemôžem dočkať, kedy si túto rozprávku pozriem aj z pohodlia domova. Aj keď, neviem či to dokáže prekonať moje milované sedadielko. Prvýkrát som si vychutnala VIP sedadlo. Ani som netušila, aké je to božské. Kožené polohovateľné kreslo, taburet na nohy a k tomu všetkému vlastný držiak na pukance, pitie a dokonca tablet na zavolanie, ak by som niečo chcela :) Tomu sa hovorí luxus.

12 komentárov:

 1. Páni, toti vyzerá teda skvelo. Som fanúsik animovaných filmov a seriálov, a loveckú sezónu mám skutočne rada :) o tomto diely som ešte ani nepočula, tak si na to rozhodne počkám a budem sa tešiť :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som sa na rozprávke pobavila, najmä na pasážach s Elliotom :) On je jednoducho bomba :)

   Odstrániť
 2. Wow VIP sedadlo by som uvítala aj ja. :D Určite si rozprávku
  niekedy pôjdem pozrieť. :) ;) :D

  annslifea.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Odporúčam, poriadne som sa na nej zasmiala a príbeh bol tiež pekný. A VIP sedadlo bolo naozaj super

   Odstrániť
 3. My s přítelem milujeme animáky :D Viděly jsme asi 80% všech co vyšly, takže novou loveckou sezónu určitě taky brzy sjedeme :D
  Můj blog: Veronique beauty

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jéj, to je aké super :) Ja osobne taktiež zbožňujem rozprávky, no keďže nemám priateľa, pozerám ich zväčša sama :)

   Odstrániť
 4. Odpovede
  1. VIP sedadlá nie sú všade. Napr. v Nitre som ich ešte nevidela, a keďže najčastejšie chodím do NItry, tak som ich zažila prvýkrát, a bolo to super

   Odstrániť
 5. Musím priznať že po zhliadnutí dvojky som už ďalšiu časť nevidela lebo sa mi nepáčila. Presne ako Madagaskar. Obvykle sa mi stále páčia iba jednotky. Ale inak ja milujem rozprávky. Tak som sa tešila keď som konečne mohla brat synovcov so sebou a necítila som sa v kine trápne medzi samými deťmi. A teraz už mam svoje tak tiež sa už teším keď skočime do kina. Ale ešte je maličký. Ja si počkám a teraz mrkam na telku veľmi málo ale tu tam si stiahneme rozprávku. Naposledy V hlave a to bolo fakt super

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Osobne sa musím priznať, že ani mne sa až tak dvojka nepáčila, no toto bolo naozaj super :) Mne sa veľmi páčila jednotka a táto 4ka :)

   Odstrániť