Novinka na trhu MediBlanc

14:00:00 Katarína Sládečková 9 Comments

Na trhu sa čoraz častejšie stretávame so stomatologickou vychytávkou, ktorou je práve MediBlanc. Tieto zubné pasty je možné kúpiť v troch prevedeniach a to sivá pasta pre citlivé zuby, červená s bieliacim účinkom, modrá pre ochranu ďasien a napokon zelená novinka s antibakteriálnym účinkom. Osobne som sa tentokrát rozhodla pre bieliacu zubnú pastu, ktorá má červené vyhotovenie.

Táto zubná pasta mi relatívne vyhovuje. Aj keď nevidím nejaký prevratný rozdiel, a to ju používam už cca 3-4 týždne. Zuby sú belšie cca o 1 odtieň. Veľkou výhodou je však to, že mi nedráždi ďasná a pri používaní nemám citlivejšie zuby, čo sa pri bieliacich zubných pastách môže ľahko stať.

Žiaľ, s pastou sa mi stala menšia nehoda. Napriek tomu, že obal vyzerá veľmi pekne a kvalitne, navyše má krásnu lesklú farbu, nejak mi praskol. Na fotkách to síce veľmi dobre nie je vidieť, no obal je vytvorený z niekoľkých vrstiev. A mne jedna z vrstiev praskla. A tak sa určité množstvo dostalo aj do obalu, aj keď nevyteká von. Momentálne to na paste ale vyzerá, akoby sa na nej vytvorili veľké tmavšie sfarbené fľaky. Naozaj to nevyzerá veľmi esteticky.

Je v skutočnosti ale taká úžasná ako to každý reklamuje? Osobne mi celkom vyhovuje, aj keď z hľadiska bielenia u mňa nespôsobila žiaden zázrak. A čo sa týka toho obalu,... Úprimne som sklamaná. Možno to bol iba chybný kúsok, no keďže stojí jedna zubná pasta 10€, určite by sa nič takéto podobné nemalo stať. Už len z toho hľadiska, že si zubné pasty dokážeme kúpiť už od 1€ a novinky sa pohybujú okolo 4-5€. A keďže nemám peniaze na zvyš, nepredpokladám, že sa u mňa ešte niekedy objaví.

A čo vy? Skúšali ste túto pastu? Ak áno, máte s ňou nejaké skúsenosti? Aj vám sa stala táto menšia nehoda s obalom ako mne? Alebo bol váš kúsok úplne v poriadku?

9 komentárov:

 1. Nooo to je dosť vysoká cena za jeden odtieň. Bieliace zubné pasty som kedysi chcela vyskúšať, pretože nemám prirodzene bielu sklovinu a moje zúbky pôsobia takým šedým dojmom. Nakoniec som sa na žiadnu neulakomila a skúšala si bieliť zuby kokosovým olejom, kurkumou alebo čiernym uhlím a toto fakt funguje ;)

  SlavikStories
  Čítanie je sexy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Túto metódu s kokosovým olejom som neskúšala, no celkom ma to láka. Môže to byť zaujímavé a ak tvrdíš, že to funguje, určite sa po tom pozriem :) Ďakujem

   Odstrániť
 2. Ja mám aj tak najradšej colgate :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Osobne občas používam Colgate no obľúbila som si aj iné značky, no niekedy treba aj zmenu a táto pasta bola naozaj veľmi dobre reklamovaná, tak som jej neodolala

   Odstrániť
 3. já na zuby používám jen Elmex. Ze všeho ostatního mě zatím bolely zuby. Pasta mi ale přijde docela dost drahá a škoda toho obalu.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Elmex používame aj my, ale nie veľmi často lebo sa snažíme zubné pasty obmieňať a experimentovať. S tým obalom máš úplnú pravdu

   Odstrániť
 4. Stále se snažím o bělejší zuby. Jednou jsem dostala vzorek Medi Blac co mi vydržel cca 10dnů a rozdíl jsem moc neviděla. Zubní pasty co mi zoubky opravdu vybělily alespoň na dobu kdy jsem je používala jsou: Signal White now Glossy Chick ta je fakt nejlepší a pak Signal White now gold.

  Hezký článek :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja mám Mediblanc zubné pasty veľmi rada, dosť mi pomohli aj čo sa týka citlivosti zubov :)

  OdpovedaťOdstrániť