Regenerácia s úžasným darčekom

Táto darčeková sada pre suché a namáhané vlasy obsahuje nie len šampón a kondicionér, ale aj gumičku, ktorá nezaťažuje vlasy a zároveň sa nezamotáva.

Šampón Repair & Target a kondicionér
Tieto prípravky sú určené pre suché a namáhané vlasy, takže sa na toto letné obdobie dokonale hodia. Nie len že sú moje vlasy namáhané slnkom, keďže chodím často von a chcem byť pekná, často si vlasy tepelne či inak upravujem. Preto k mojim každodenným pomocníkom patrí lak na vlasy ale aj žehlička. A aj keď sa cez leto vzdávam môjho verného kamaráta fénu, mojim vlasom rozhodne dávam zabrať.

Tieto prípravky majú veľmi jemnú vôňu a úžasnú konzistenciu, vďaka ktorej sa dajú veľmi ľahko a pohodlne aplikovať na vlasy. Treba si ho však dôkladne opláchnuť, pretože som si všimla, že mi občas ešte čiastočky ostanú na vlasoch, a tak Repair & Target musím oplachovať o čosi dlhšie, ako bežné prípravky.

Vlasy sa po samotnej aplikácií dajú veľmi ľahko a pohodlne rozčesať, no zároveň jeho výsledky z oblasti štiepenia nie sú nejaké prelomové. Napriek tomu sú vlasy o čosi silnejšie a mám dojem, že si lepšie držia svoj tvar.

Osobne považujem tieto produkty za veľmi dobrý priemer, ktorý je za svoju cenu naozaj prijateľný. Netreba od neho však čakať zázraky. Oproti novej vlasovej starostlivosti  Dove (recenziu nájdete TU) je to však mierne sklamanie.

Gumička
Zo začiatku sa mi ich design nepáčil a nechápala som, prečo ich každý nosí. Myslela som si, že sa musia zamotávať do vlasov a veľmi ťažko sa z nich odstraňovať. Opak bol však pravdou. Vlasy sa s nimi veľmi ľahko upravujú, nešmýkajú sa a zároveň gumička nešticuje a nezaťažuje vlasy. Dokonca sa dá veľmi ľahko a jednoducho odstrániť aj pri zložitejších účesoch alebo pri použití laku. Preto som s ňou nadmieru spokojná.

Navyše je gumička veľmi pekne zladená k Repair & Target starostlivosti, ktoré sa vyznačujú oranžovou farbou.

Menovky: ,