A ide sa žiť

7:35:00 Katarína Sládečková 9 Comments

Ahojte. Tentokrát vám prinášam len taký rýchly príspevok.

Moja najlepšia kamarátka ma pozvala do divadla na Malého princa. A keďže si myslím, že by túto knihu mal vidieť alebo čítať každý, rozhodla som sa ísť. Napokon sa mi však podarilo vytiahnuť môjho super kamaráta, takže ideme 4. Ja, Martin a 2 kamarátky. Nesmierne sa teším, nakoľko nie len že pôjdem do divadla, ale aj s ľuďmi ktorých zbožňujem.

A ako bonus mi nejde autobus domov z Nitry, takže budem spať u kamarátky a užijeme si nočné vykecávačky. Alebo si piatok spríjemníme nejakou poriadnou diskotékou? To sa nechám prekvapiť no jedno je isté. Tento deň určite bude stáť za to :)

9 komentárov:

 1. To divadlo by som aj ja rada navštívila :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite odporúčam ľubovoľné kultúrne podujatia, ktoré sú úžasné pre duchovný rozvoj človeka :) Na moje prekvapenie je to akcia v starom divadle v NR :)

   Odstrániť
 2. jeeej napíš nám potom aké to bolo :) uži si to :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jaaajj ako ti len závidím. Príjemný zážitok ti prajem, a ak to bude stáť za to, rada si prečítam aj tvoje pocity po predstavení. Mne sa nakoniec podarilo zohnať lístky na Štyri dohody s Jarom Duškom a neskutočne sa teším. Už i ja po dlhom čase potrebujem nejaký kultúrny zážitok.

  OdpovedaťOdstrániť